Tematická dovolená

 • výlety   Výlety

  Výlety pořádané na ostrovech, zajímavá místa, parky a atrakce.

 • Seniorům 55+   Zájezdy pro seniory 55+

  Zvýhodněné pobyty pro klienty starší 55 let a jejich blízké. 

 •   Pro náročné

  Máte vyšší nároky na prostředí, ve kterém trávíte svou dovolenou nebo služební cestu? Zvažte vybranou nabídku z nejlepších hotelů na jednotlivých ostrovech, jsme připraveni na základě Vašeho přání zajistit jakékoliv služby.

 •   Pro golfisty

  Golfová hřiště Kanárských ostrovů nemají v Evropě konkurenci a jejich atraktivitu zvyšuje fakt, že jsou i přes svou kvalitu levnější. Zde najdete informace o všech kanárských golfových hřištích a službách, které hráčům golfu nabízejí.

 • Pro rodiny s dětmi   Pro rodiny s dětmi

  Kanárské ostrovy představují skvělé místo pro Vaši rodinnou dovolenou a to během celého roku! Jsme si velmi dobře vědomi, že dovolená s našimi nejmenšími má jistá specifika a proto jsme pro Vás vybrali ty hotely, které jsou svým vybavením a službami nevhodnější. 

  Jedno dítě v doprovodu 2 dospělých osob platí pouze povinné příplatky. Letenka a pobyt jsou pro DÍTĚ ZDARMA. 

  Akce "DĚTI ZDARMA" - je speciální nabídka pro rodiny s dětmi, které chtějí ušetřit za dovolenou a můžou si svou dovolenou naplánovat včas.
  V každém letu je pro tuto nabídku vyhrazen omezený počet míst. Pokud si vyberete termín, kde tato kapacita není ještě vyčerpaná, Vaše dítě obdrží zdarma jak letenku, tak ubytovací služby (u vybraných hotelů).  
  V tomto případě platí dítě pouze letištní a bezpečností poplatky ve výši 1 500 Kč.  

 •   Dovolená bez dětí

  Hledáte klid a větší soukromí než je obvyklé? Vyberte si z hotelů, které vycházejí vstříc klientům cestujícím bez dětí. Užijte si jeden druhého a alespoň na týden se odreagujte od běžných starostí v klidném prostředí.

 • Jazykové kurzy španělštiny   Jazykové kurzy španělštiny

  Chcete umět skvěle španělsky nebo si zdokonalit své znalosti? Nejlepší způsob jak toho dosáhnout je právě ve Španělsku a nikde jinde to kvůli počasí nebude příjemnější než přímo na Kanárech!

 • Wellness pobyty   Thalassoterapie & SPA

  Nechte se hýčkat a užijte si relaxaci i lázeňské procedury s dvojnásobným účinkem blahodárného klimatu! Specialitou kanárského lázeňství je thalasoterapie, při níž se kombinují léčebné koupele, pitné kúry a léčba slunečním zářením. Vybrané ubytování Vás jistě uspokojí.

 •   Horská kola a cyklistika

  Na Kanárských ostrovech se můžete věnovat cyklistice prakticky kdekoli, protože půjčovny kol najdete na každém druhém rohu. Většinou Vám nabídnou horská nebo treková kola, ale protože jsou místní komunikace díky mírným rozmarům počasí téměř dokonalé, přijdou si na své i silniční specialisté.

 •   Karnevaly, státní svátky a slavnosti

  Starobylé tradiční slavnosti Kanárských ostrovů a místní karnevaly si žádný pořádný "kanářan" nenechá ujít a vyhledávají je i turisté. Karnevalové masky konkurují i Riu a oslavy bývají velmi bujaré, ústřední téma masek se každý rok mění (karneval na Tenerife v roce 2013 byl ve znamení "historie lidstva").

 •   Paragliding

  Příznivci paraglidingu, případně závěsného létání (rogalo), znají a využívají na všech Kanárských ostrovech desítky vhodných míst, kde se mohou svému oblíbenému sportu věnovat.

 • Potápění   Potápění

  Potápění na Kanárských ostrovech je zážitek, na který budete vzpomínat celý život. Zdejší atlantická flóra a fauna je přece jen bohatší než v menších uzavřených mořích. Hluboký oceán a na živiny velmi bohaté stoupající podmořské proudy navíc přitahují do oblasti Kanárských ostrovů množství vodních savců.

 • Surf a windsurfing   Surf, windsurf a kiteboarding

  Prožijte dovolenou na vlnách! Atlantický oceán v kombinaci s příznivými větry nabízí ty nejlepší podmínky pro vyznavače vodních sportů. Ať už jste přijeli s vlastním vybavením nebo bez něj, díky bohaté infrastruktuře se této vášni budete moci věnovat bez omezení a po celý rok.

 • Sportovní soustředění na Kanárských ostrovech   Sportovní soustředění

  Sportovní soustředění na Kanárských ostrovech je pro většinu nejlepších českých atletů už naprostou samozřejmostí. Klimatické podmínky s celoroční stabilní teplotou mezi 18 a 25 stupni Celsia jsou totiž ideální pro kvalitní rychlostní a speciální trénink v přípravném období i k posezonní relaxaci.

 •   Rybaření

  Dovolená spojená s rybářskými vyjížďkami na volné moře Atlantiku!

 •   Dovolená se psem

  Hotely do kterých můžete cestovat se svými domácími mazlíčky jsou do této sekce doplňovány dle aktuální nabídky. Vyberte si, podle svých představ.

 •   LGBT

  LGBT komunita, LGBT holiday

 •   Mořské panny

  Zažij snovou dovolenou s Canaria Travel a staň se mořskou pannou na Kanárských ostrovech!

 • Ekoturistika   Rural hotely

  Objevte kouzlo tradic, přirozenou krásu i atmosféru některého z vybraných malebných Rural hotelů. Nemusíte nijak ubírat z představ o svém pohodlí a přesto se "vrátit" trochu do minulosti, k nedotčené přírodě, relaxaci s veškerým komfortem.