REZERVACE MÍST V LETADLE 

Rezervaci oblíbeného místa v letadle lze objednat do 72 hodin před odletem v naší cestovní kanceláři. U žádného letu není možné rezervovat místa v 1. řadě letadla.

STANDARD SEATS

Standardní místa jsou všechna místa v letadle mimo sedadel v 1. řadě a míst, která jsou považována za prémiová.


Cena za standard seat: 320 Kč/jeden směr

PREMIUM SEATS

Prémiová místa jsou místa, která se nachází v předních řadách letadla (řada 2DEF a řada 3DEF) a v řadách u nouzových východů (exity).  

Cena za premium seat: 720 Kč/jeden směr

* Doplňující informace k prémiovým místům u nouzových východů: Sedadla u nouzových východů mohou být obsazeny pouze osobami staršími 12 let a fyzicky přiměřeně zdatnými. Tyto sedačky nesmí být obsazovány dětmi, osobami ve vysokém věku, fyzicky slabými, tělesně či mentálně postiženými, osobami se špatnou pohyblivostí, osobami, které nedopnou standardní bezpečnostní pás a je třeba ho nastavovat pásem pro infanty, gravidními ženami. V případě, že cestující si tato místa rezervují a nesplní podmínky pro přepravu na místech u nouzových východů, mohou být palubní obsluhou usazeni na jiná místa. V tomto případě nevzniká nárok na reklamaci a rezervační poplatek se nevrací. 

EXTRA SEAT

Garantované volné místo vedle svého sedadla (extra seat) můžete rezervovat v případě, že během letu vyžadujete větší pohodlí, nebo pokud cestujete s dítětem do 2 let, které nemá nárok na vlastní sedadlo.

Cena za extra seat: 4 200 Kč/jeden směr