Pro golfisty

Poznejte golfový ráj na Kanárských ostrovech!

Užijte si svůj oblíbený sport během celého roku na nevšedních, ale profesionály vytvořených hřištích. Při hře na prosluněných greenech a fairwayích obklopených autentickou přírodou s pohledem na širý oceán či nejvyšší hory můžete zdolávat nevšední překážky a vylepšit si své dovednosti i svůj handicap.

Golfové zájezdy pořádáme v cestovní kanceláři Canaria Travel CZ již řadu let a s radostí sledujeme stálý nárůst klientů, kteří svoji dovolenou tráví ve spojení s golfem. Našim klientům zajišťujeme veškerý servis, který s golfem a jejich pobytem na Kanárských ostrovech souvisí. Obstaráme Vám letenky, ubytování přímo na golfových hřištích nebo v jejich blízkosti a samozřejmě Vám zarezervujeme tee times i pronájem automobilu. V poslední době si obzvláště firmy oblíbily možnost uspořádat golfový turnaj nebo golfové soustředění, které tak pomůže nejen na vylepšení handicapu, ale i pracovní pohody.

Pokud jste nováčky v tomto zeleném sportu, zařídíme Vám golfové lekce s profesionálem. Na většině hřišť fungují prestižní golfové akademie, do kterých se mohou přihlásit jak začátečníci, tak i pokročilí.

Na Kanárských ostrovech je v současné době 22 skvělých hřišť a každé je něčím jedinečné a zajímavé:

Na těchto stránkách Vám přinášíme ucelené informace o všech golfových hřištích na souostroví, nabídky golfových akademií a v neposlední řadě také názory našich aktivních golfových klientů, které dozajista oceníte. 

Konzultace a bližší informace ke golfovým zájezdům: tel. +420 221 969 229, e-mail: canaria@canariatravel.cz.

Vyhledáváme zájezdy přímo pro Vás!