Pro golfisty

 

Golfisté!

Spojte v létě prázdninovou dovolenou se svým koníčkem a s nastupující zimou se nenechte limitovat zhoršenou kvalitou greenu na českých hřištích.

Vydejte se s námi do golfového ráje - na Kanárské ostrovy!

Celoroční stabilní počasí se stálou teplotou okolo 23°C, perfektně upravené zelené plochy a jedinečná španělská atmosféra zalitá sluncem a vůní oceánu.

Garantujeme vám, že lepší podnebí pro hru, nejen v zimních měsících, jinde v Evropě nenajdete!

 

Golf
Golf
Golf


O tom, že tento sport má na Kanárských ostrovech dlouhou tradici (první golfové hřiště zde bylo postaveno již v roce 1891!) svědčí profesionály vytvořená hřiště rozprostírají se v nevšední přírodě celoročně zelených údolích, obklopené horskými vrcholy s výhledem na širý oceán odrážející paprsky zlatavého slunce.

Perfektní podnebí kanárského souostroví zaručuje hru 365 dní v roce a jelikož sem milovníky golfu vozíme pravidelně již několik let, jsme schopni vám zajistit ten nejlepší servis.

Obstaráme vám letenky a ubytování přímo na golfových hřištích nebo v jejich těsné blízkosti, zajistíme zvýhodněná tee times i půjčení auta. To samé platí i v případě, že se rozhodnete na Kanárské ostrovy vyrazit jako parta přátel, nebo jako zaměstnavatel uspořádáte pro své zaměstnance originální golfovou dovolenou.

Rádi vám poradíme, které hřiště je pro vás to pravé, a pokud jste v tomto zeleném sportu nováčky, nebo si jen chcete zlepšit své dovednosti, zajistíme vám lekce golfu s profesionálními trenéry.

Ceny green fee: na poptávku, u vybraných hotelů za speciální zvýhodněnou cenu
Cena letecké přepravy golf bagu: 2 900 Kč/bag
Cena přepravy golf bagu transferem z letiště do hotelu a zpět: 1 000 Kč/bag


TIP: PŘEPRAVA GOLF BAGU ZDARMA
Každý, kdo si u nás rezervuje green fee v rámci pobytových balíčků, získá automaticky leteckou přepravu golf bagu ZDARMA

Rezervaci Vám provedou a podrobné informace poskytnou naše kolegyně Jana a Monika ZDE.    


Nyní tedy zbývá pouze si vybrat, na kterém z hřišť si zahrát:

  

Tenerife

Tenerife

Když už se vydáte na Kanárské ostrovy za golfem, ostrov Tenerife byste rozhodně neměli vynechat. Nejen, že se tu nachází nejvíce hřišť z celého souostroví, ale dle mnohých jsou i nejkvalitnější a nejzajímavější. Jedno je ale jisté - Tenerife je golfově nejrozvinutější a zdejší podmínky pro hru nelze srovnávat s žádným jiným hřištěm ve středomoří. Velkou výhodou tohoto ostrova je také fakt, že pokud by vám nestačila místní hřiště, za necelou hodinu lze lodí doplout na sousední ostrov La Gomera, kde se nachází vyhlášené hřiště TECINA.

Lanzarote

Lanzarote

Golfová hřiště na ostrově Lanzarote, který byl pro svou jedinečnou přírodu v roce 1993 zařazen do seznamu přírodních rezervací UNESCO, se vyznačují zejména využitím místního vulkanického terénu. Nachází se na úpatí kdysi bujících sopek, zasazené do ostrovní krajiny plné palem, kaktusů a nízkých stavení s typicky svítivě bílou fasádou a modrozelenými okenicemi. S místy černočerným lávovým podkladem pak působí jako skutečné oázy klidu.

Gran Canaria

Gran Canaria

Není divu, že ostrov Gran Canaria je označován za kolébku kanárského golfu. První hřiště tu totiž bylo postaveno již v roce 1891! Dnes na ostrově naleznete několik golfových center vzdálené od sebe jen pár kilometrů. Proto není nic jednoduššího, než je s krátkými přesuny vyzkoušet jedno po druhém! I když je každé z nich naprosto odlišné, všechna jsou moderní, plná zeleně a uspokojí i ty nejnáročnější golfisty.

Fuerteventura

Fuerteventura

Hřiště na ostrově Fuerteventura, který právem nese přízvisko Evropský Karibik, jsou zasazena do typických bílých pláží a nekonečných písečných dun rozprostírajících se podél pobřeží Atlantického oceánu. Všechna nabízejí perfektní zázemí, precizní služby, a i když je tento ostrov poměrně plochý, o mírně kopcovité terény využívající navátý písek není nouze. Ostrov, pro nějž je typická plážová pohoda, kozí sýry a větrné mlýny zaručuje perfektní podmínky pro hru hráčům všech úrovní.

La Gomera

La Gomera

I když je „ostrov palem“ La Gomera jedním z nejmenších ostrovů kanárského souostroví a nachází se zde pouze jedno hřiště, golf zde má dlouholetou tradici. Hřiště zaručuje dechberoucí pohled na sousední Tenerife, z každé jamky výhled na oceán a při troše štěstí z dáli možná uslyšíte známý pískot zvaný el silbo, gomerský jazyk, jimž se místní obyvatelé po staletí dorozumívají a jenž byl v roce 2009 dokonce vyhlášen mistrovským dílem ústního a nehmotného dědictví lidstva UNESCO.

Vyhledáváme zájezdy přímo pro Vás!