LGBT dovolená

 

Kanárské ostrovy jsou jednou z nejvyhledávanějších destinací LGBT komunity a to nejen pro svou okouzlující přírodu, jedinečné podnebí a skvělou gastronomii, ale především pro nepřeberné množství zábavy a volnosti.

Napříč celým souostrovím si můžete vybrat ubytování v níže uvedených komplexech určených výhradně LGBT komunitě, či zvolit některý z široké nabídky adults only resortů akceptující pouze dospělé osoby. A pokud byste si přáli strávit svou dovolenou v soukromí, třeba vás zaujme některá z privátních prázdninových vilek.


LGBT Canaria
LGBT Canaria
LGBT Canaria


TIP: Speciálně ostrov Gran Canaria je každoročně cílem několika tisíců gayů a lesbiček z celého světa mířících za odpočinkem na nudistické pláže podél písečných dun v Maspalomas, do víru nočního života na Playa del Inglés (doporučujeme zavítat do Yumbo Center) a v neposlední řadě na pravidelné velkolepé společenské akce. Doporučujeme také zhlédnout video verzi našeho podcastu Milujeme Kanáry: Epizoda č. 6. - Gran Canaria, ostrov pro všechny & Epizoda č. 7 - Idania Fernández Rodríguez, delegátka na ostrově Gran Canaria.

HARMONOGRAM AKCÍ 2023 

 • Carnaval de Las Palmas - karnevalový rej v hlavním městě
  10. února - 5. března 2023
 • Carnaval de Maspalomas - karneval na jihu ostrova, v okolí Yumbo Center
  9. - 19. března 2023
 • Bear Carnaval
  18. - 26. květen 2023
 • Gay Pride Maspalomas
  4. - 14. květen 2023
 • Maspalomas Winter Pride
  6. - 12. listopad 2023
 • Maspalomas Fetish Pride
  6. - 15. října 2023
 • Maspalomas Summer Fiesta
  srpen 2023
 • Freedom Gay Festival Maspalomas
  říjen 2023


Přečtěte si:


Rozhovor s Lenkou Vikovou, majitelkou cestovní kanceláře Canaria Travel: ,,Svět je o cestování, poznávání nových lidí, a je jedno, jestli ve vedlejším městě, nebo v jiné zemi."

Zkraťte si českou zimu dovolenou v teple. Na Kanárech si užijete zábavu i letní klima po celý rok.

Kanáry, celý svět jako na dlani

Svatební cesta na Kanárských ostrovech? Žádný problém.

Vyhledáváme zájezdy přímo pro Vás!