VIP SERVICE CLUB CONTINENTAL


Terminál 2

O co jde?

Speciální VIP služba okamžitého odbavení v soukromí luxusního salónku včetně privátní bezpečnostní kontroly a individuálního transferu až k letadlu.

Jak to probíhá?

Svůj vůz zaparkujete na privátním parkovišti přímo před vchodem, kde si od Vás agent převezme Vaše cestovní doklady i zavazadla a vyřídí za Vás celý proces odbavení. V jednom z devíti luxusních salónků budete mít zajištěno maximální soukromí včetně all inclusive občerstvení (alko, nealko, snack) s obsluhou (v době od 23:00 h do 5: 00 h občerstvení formou self service), TV, wifi, denního tisku, dětského koutku i možnosti nákupů tax free, duty free. Před odletem projdete privátní bezpečnostní kontrolou a přímo k letadlu Vám bude zajištěn privátní odvoz soukromým vozem přímo k letadlu včetně samostatného vstupu na palubu letadla. Po příletu budete mít rovněž zajištěn odvoz z letadla a zavazadla Vám budou doručena přímo do salónku. Podrobné informace k salónku VIP Service Club CONTINENTAL najdete ZDE

Cena

Kompletní ceník služby VIP Service Club CONTINENTAL najdete ZDE.


Salónek je možné objednat nejpozději 48 h před odletem přímo v naší cestovní kanceláři, nebo prostřednictvím rezervačního formuláře. Služba salónku je poskytovaná v čase od 6:00 h do 24:00 h.