Dovolená s dětmi

Jsme si plně vědomi, že dovolená, zejména s malými dětmi, má svá specifika.

Proto jsme vám připravili nejrůznější tipy, rady a také výběr těch nejoblíbenějších rodinných hotelů s perfektním zázemím a vybavením uzpůsobeným pro vaše nejmenší a připomínáme, že děti do 1,9 let s námi vždy cestují pouze za 500 Kč a není-li uvedeno jinak, děti do 11,9 let cestují za výrazně zvýhodněné ceny.

Užijte si rodinnou dovolenou na Kanárských ostrovech po celý rok!

Dovolená s dětmi
Dovolená s dětmi
Dovolená s dětmi

TIP: Využijte speciální akci 1000 LETENEK PRO DĚTI ZDARMA !!!

V každém termínu nabízíme pro několik prvních rezervací u vybraných hotelů letenku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma! Vaši nejmenší tak stráví dovolenou na Kanárských ostrovech buď za cenu pobytu poníženou o cenu letenky, či pouze za cenu 1 500 Kč (cena letištních a bezpečnostních tax)! Doporučujeme proto zájezdy rezervovat včas a zároveň tak využít i zvýhodněné nabídky FIRST MINUTE se slevou za včasný nákup.

Výši slevy a věkové omezení akce najdete vždy v rezervačním formuláři jednotlivých hotelů, případně vám detailní informace poskytneme telefonicky, e-mailem či osobně.

 

DALŠÍ TIPY aneb mohlo by se vám hodit:

  •  FAQ - Nejčastější dotazy starostlivých rodičů
    Plně si uvědomujeme, že při cestování s dětmi je nutno myslet na spoustu věcí. Proto jsme vám připravili seznam vašich nejčastějších dotazů a pokusili se je zodpovědět tak, abychom vám přípravy na dovolenou co nejvíce zjednodušili. Pokud byste zde přeci jenom odpověď na nějaké vaše nejasnosti nenašli, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás! 
  •  Kam s dětmi na výlet
    Objevte všechny krásy Kanárských ostrovů! Využijte nabídky fakultativních (organizovaných) výletů s průvodcem, nebo se vydejte prozkoumat vnitrozemí na vlastní pěst s vypůjčeným autem. Nechte se inspirovat následujícími tipy a neváhejte nás následně kontaktovat, obě dvě služby vám rádi zajistíme přesně dle vašeho přání.
  • Online katalog - nejoblíbenější rodinné hotely 
    Pokud se nemůžete rozhodnout, jaké ubytování pro svou dovolenou vybrat, nechte se inspirovat v našem e-katalogu. Připravili jsme vám totiž výběr těch nejoblíbenějších rodinných hotelů, které jsou léta prověřovány našimi věrnými klienty - rodiči, prarodiči i samotnými dětmi.

SPECIÁLNÍ AKCE aneb Canaria Travel doporučuje!

Vstupenky ZDARMA do zoologické zahrady OASIS WILDLIFE FUERTEVENTURA

Ke každému pobytu v 3* hotelu COSTA CALETA na ostrově Fuerteventura od nás jako DÁREK získáte ZDARMA až 2 dětské vstupenky do zoologické zahrady OASIS WILDLIFE FUERTEVENTURA v oblasti La Lajita. Nachází se uprostřed tropického ráje plného palem a gigantických kaktusů, který můžete prozkoumat tématicky dle zvolené trasy (zvířecí park, africká savana, apod.). Rozhodně doporučujeme shlédnout vystoupení tuleňů či krokodýlů a papouščí show. Podmínkou jsou dvě dospělé osoby jako doprovod a věk dítěte do 11,9 let.


Dovolená s mořskou pannou

Splňte svým nejmenším sen a vydejte se s námi na dovolenou s mořskou pannou! Během týdenního pobytu vás i vaše děti zasvětíme do světa mermaidingu, neboli plavání ve stylu mořské panny. Lekce probíhají každý den přímo v hotelovém bazénu pod dohledem certifikovaného instruktora a mohou se jich účastnit malí i velcí, holky i kluci, maminky i tatínkové.


Pronájem soukromých prázdninových vilek

Preferujete-li ubytování v soukromí pohromadě i s dalšími členy vaší rodiny, rozhodně doporučujeme pronájem některé z privátních prázdninových vilek. Všechny jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření, u některých je možno stravování doobjednat. Většina vilek disponuje vlastním bazénem a najdete je jak přímo na pobřeží, tak i ve vnitrozemí. V každém případe doporučujeme půjčení vozidla, které vám moc rádi zajistíme.


Klubové hotely sítě ABORA BY LOPESAN

Všechny hotely sítě Lopesan řady ABORA na ostrově Gran Canaria jsou zrekonstruované, moderní a designové. Nachází se podél jižního pobřeží ostrova a pyšní se nejen vyškoleným týmem animátorů, ale především nejnovějším vybavením a zázemím určeným zejména pro rodiny s malými dětmi. Nechybí bazény se skluzavkami a tobogány, brouzdaliště, dětská hřiště, miniklub a speciální doprovodné denní i večerní animace.


Online katalog - nejoblíbenější rodinné hotely

Hotely HD BEACH RESORT LANZAROTE & HD PARQUE CRISTÓBAL GRAN CANARIA

Ať už si pro svou rodinnou dovolenou vyberete 4* hotel HD BEACH RESORT, nebo 3* bungalovy HD PARQUE CRISTÓBAL, společnost vám budou vždy dělat postavičky Chachis, maskoti hotelů. Užijete si bohatý animační program (mnohdy považován za ten nejlepší z celého souostroví!), jenž je rozdělen do tří věkových skupin. Na své si tak přijdou i teenageři, kterým hotel připravil speciální místnost s internetem, televizí a X-boxem!


Vyhledáváme zájezdy přímo pro Vás!