DOVOLENÁ S DĚTMI

 

Jsme si plně vědomi, že dovolená, zejména s malými dětmi, má svá specifika. Proto jsme Vám připravili tipy, rady a také výběr těch nejoblíbenějších rodinných hotelů s perfektním zázemím a vybavením uzpůsobeným pro vaše nejmenší.

  • děti do 2 let s námi vždy cestují pouze za 500 Kč
  • děti do 12 let s námi cestují za zvýhodněné ceny

AKCE 1 000 letenek pro děti ZDARMA 

V každém termínu nabízíme u vybraných hotelů pro několik prvních rezervací letenku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob ZDARMAVaši nejmenší tak stráví dovolenou na Kanárských ostrovech buď za cenu pobytu poníženou o cenu letenky, nebo pouze za cenu od 2 500 Kč (cena letištních a bezpečnostních tax).

Doporučujeme proto zájezdy rezervovat včas a zároveň tak využít i zvýhodněné nabídky FIRST MINUTE se slevou za včasný nákup. Výši slevy a věkové omezení akce najdete vždy v rezervačním formuláři jednotlivých hotelů, případně vám detailní informace poskytneme telefonicky, e-mailem či osobně. 

Dovolená s dětmi
Dovolená s dětmi
Dovolená s dětmi


MOHLO BY SE VÁM HODIT: 

  • FAQ - Nejčastější dotazy starostlivých rodičů
    Plně si uvědomujeme, že při cestování s dětmi je nutno myslet na spoustu věcí. Proto jsme vám připravili seznam vašich nejčastějších dotazů a pokusili se je zodpovědět tak, abychom vám přípravy na dovolenou co nejvíce zjednodušili. Pokud byste zde přeci jenom odpověď na nějaké vaše nejasnosti nenašli, neváhejte nás kontaktovat. 
  • Kam s dětmi na výlet
    Vyberte si z nabídky výletů s průvodcem a objevte všechny krásy Kanárských ostrovů.

DOPORUČUJEME:

 

Klubové hotely sítě ABORA BY LOPESAN

Všechny hotely sítě Lopesan řady ABORA na ostrově Gran Canaria jsou zrekonstruované, moderní a designové. Nachází se podél jižního pobřeží ostrova a pyšní se nejen skvělým týmem animátorů, ale především vybavením a zázemím určeným pro rodiny s dětmi. Nechybí bazény se skluzavkami a tobogány, brouzdaliště, dětská hřiště, miniklub a speciální doprovodné denní i večerní animace.


Online katalog - nejoblíbenější rodinné hotely

Hotely HD BEACH RESORT LANZAROTE & HD PARQUE CRISTÓBAL GRAN CANARIA & HD PARQUE CRISTÓBAL TENERIFE

Ať už si pro svou rodinnou dovolenou vyberete 4* hotel HD BEACH RESORT, na ostrově Lanzarote, nebo 3* bungalovy HD PARQUE CRISTÓBAL na ostrově Gran Canaria nebo na Tenerife, společnost vám budou vždy dělat postavičky Chachis, maskoti hotelů. Užijete si bohatý animační program, který je rozdělen do tří věkových skupin. Na své si tak přijdou i teenageři, kterým hotel připravil speciální místnost s internetem, televizí a X-boxem!

Vyhledáváme zájezdy přímo pro Vás!