DOVOLENÁ S PEJSKEM

 

Už žádné loučení ani shánění hlídání! Vydejte se na dovolenou i se svým čtyřnohým kamarádem.

Kanárské ostrovy jsou destinací přátelskou k domácím mazlíčkům. Nabídka ubytovacích zařízení akceptujících pejsky je poměrně široká a rozmanitá, a na některých z ostrovů najdete i pláže, kam je vstup domácím mazlíčkům povolen. Především ve městech a letoviscích jsou parky speciálně navržené pro venčení pejsků, ale ulicemi se můžete bez omezení procházet v kterékoli lokalitě. Mějte u sebe ale vždy sáček a láhev vody, abyste místo zanechali po vykonání potřeby čisté. A pokud jste nadšenec do přírody, Váš pejsek Vás na vycházce po turistických stezkách může samozřejmě doprovodit, ale vždy dbejte na to, abyste ho po celou dobu měli pod kontrolou a zamezily tak  poškození životního prostředí.

V případě potřeby služeb veterináře jsou na všech ostrovech (kromě ostrova La Graciosa) k dispozici ordinace a kliniky prvního stupně, některé včetně pohotovostních služeb 24 hodin. V případě nehody nebo zdravotních komplikací tak bude o zdraví Vašeho domácího mazlíčka postaráno.

Na ostrovech se také nachází mnoho specializovaných obchodů, kde v případě potřeby sežene vše, co budete pro svého čtyřnohého miláčka potřebovat. Samozřejmostí jsou také psí salóny, kde jej můžete nechat vykoupat a ostříhat. A pokud budete mít během pobytu chuť na aktivitu, na kterou Vás Váš pejsek nebude moci doprovodit, můžete využít některé ze zařízení, kde se o Vašeho pejska během Vaší nepřítomnosti postarají.  

 

  • Informace k letecké přepravě domácích mazlíčků


Vyhledáváme zájezdy přímo pro Vás!