NA KANÁRSKÉ OSTROVY ZA JÓGOU

 

PODZIMNÍ JÓGA NA LANZAROTE


Na podzim se s jógou na Lanzarote vydáme společně již poosmé. V říjnu je zde stále stále příjemně teplo okolo 24°C, na sluníčku samozřejmě i více, ideální pro ranní a večerní lekce jógy.

 

,,Lanzarote je mojí srdeční záležitostí, kam se opakovaně velmi ráda vracím, jak s jógou, tak soukromě, několikrát do roka",
říká lektorka Alena Vejříková, která se józe věnuje přes 20 let. Zajímá se o duchovní nauky, alternativní směry léčení, astrologii, numerologii, šamanismus, výklad snů, tarot a jiné. Alena je zakladatelkou a majitelkou studia Spirit Yoga, se kterým už řadu let naše cestovní kancelář spolupracuje, a se kterým Vám i letos ve společné spolupráci přinášíme další, tolik oblíbený, jógový pobyt.

 

  • Termín: 17. - 24. října 2023
  • Ubytování: CLUB SIROCO, 3* apartmánový adults only komplex v letovisku Costa Teguise
  • Lektor: Alena Vejříková
  • Náročnost: vhodné i pro začátečníky
  • Cena: 19 900 Kč/osoba/týden/snídaně (necvičící doprovod se slevou)

 

Program:

Program obsahuje dvě lekce jógy denně (ráno a večer) převážně na pláži, kousek od místa ubytování. Základních 12 lekcí programu (Hathajóga, Relax jóga, Dynamic jóga, Powerjóga Čakra jóga, Yin jóga, Detox jóga a další dle situace na místě) bude v případě zájmu doplněn o ranní pránájámu, Súrja Namaskár při východu Slunce, a o povídání o vybraných tématech z jógové cesty.

Díky znalosti ostrova je možné nad rámec programu na místě naplánovat další společné poznávací akce, případně lze na místě zarezervovat další různé fakultativní výlety či si zapůjčit auto a ostrov si procestovat sami.

Na zájezd se můžete vydat sami, nebo společně s rodinnými příslušníky či přáteli.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE A REZERVAČNÍ FORMULÁŘ ZDE

  

Doporučujeme: