NA KANÁRSKÉ OSTROVY ZA JÓGOU

 

JÓGA NA LA PALMĚ


No podzim 2024 se poprvé s jógou vypravíme na ostrov La Palma. Zde, uprostřed panenské přírody budeme dýchat, meditovat a jógovat.

 

Lektorka Alena Vejříková se józe věnuje přes 20 let. Zajímá se o duchovní nauky, alternativní směry léčení, astrologii, numerologii, šamanismus, výklad snů, tarot a jiné. Alena je zakladatelkou a majitelkou studia Spirit Centrum, se kterým už řadu let naše cestovní kancelář spolupracuje, a se kterým Vám i letos ve společné spolupráci přinášíme další, tolik oblíbený, jógový pobyt.

 

  • Termín: 16. - 23. října 2024
  • Ubytování: H10 TABURIENTE PLAYA, 4* hotel v letovisku Los Cancajos
  • Lektor: Alena Vejříková
  • Náročnost: vhodné i pro začátečníky
  • Cena: 33 900 Kč/osoba/týden/snídaně 

 

Program:

Program je rozdělený na jógový a poznávací. Jógový program obsahuje celkem 10 lekcí. V den výletu bude jóga večer, a bude relaxačně oddechová. V den bez výletu, pak bude lekce ráno i večer. Obtížnost je vždy uzpůsobena celé skupince, a tak si každý přijde na své. Praktikovat se bude poblíž hotelu s výhledem na moře, popř. na pláži. Poznávací program zahrnuje 3 výlety. Součástí dvou poznávacích výletů na ostrově La Palma bude "jógové okénko" (energetická, dechová a meditační praxe). Na zpáteční cestě domů je naplánován krátký výlet na ostrově Gran Canaria.

 

Letovisko Los Cancajos je vynikajícím bodem pro podnikání výletů po ostrově. Lze si zapůjčit auto a ostrov si procestovat samostatně.

Na zájezd se můžete vydat sami, nebo společně s rodinnými příslušníky či přáteli.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE A REZERVAČNÍ FORMULÁŘ ZDE

  

Doporučujeme: