TIPY NA UBYTOVÁNÍ SE SPORTOVNÍM ZÁZEMÍM

 

 • BARCELÓ LANZAROTE ACTIVE RESORT ****

  Ostrov Lanzarote, letovisko Costa Teguise

  Rodinný resort se nachází přímo na pláži, 14 km od letiště. Vznikl v roce 2022 spojením tří velkých hotelů sítě Barceló a ve stejném roce prošel kompletní rekonstrukcí. Pro ty, kdo chtějí dovolenou trávit aktivně, nabízí tenisové a squashové kurty, volejbalová a basketbalová hřiště, plavecké bazény, mini golf, i lukostřelbu. Zajišťuje lekce aerobiku a tance, možnost potápění, a nabízí i výuku tenisu s instruktorem. Golfové hřiště Costa Teguise Golf Club se nachází necelých 5 km od komplexu. Součástí je i wellness centrum se saunou, tureckými lázněmi a jacuzzi s nabídkou masáží a kosmetických ošetření.  
 • CASA HEDDY ***

  Ostrov Lanzarote, letovisko Puerto del Carmen

  V roce 2021 kompletně zrekonstruovaný wellbeing resort se nachází v klidné části na okraji letoviska Puerto del Carmen, 10 km od letiště. Ubytování je zajištěno v domcích kanárského stylu rozmístěných kolem hlavního bazénu v hotelové zahradě, místní restaurace dbá na na zdravou, nutričně vyváženou stravu. Součástí resortu je moderní sportovní centrum s posilovnou a krytým bazénem s teplotou 32 °C, zahrada uzpůsobená pro praktikování pilates a jógy (včetně lekcí), půjčovna kol, a rovněž je možné využít nabídku masáží, zdravotních procedur, a fyzioterapie. 
 • TUI MAGIC LIFE FUERTEVENTURA ****

  Ostrov Fuerteventura, oblast Playa Butihondo

  Oblíbený rodinný hotel (disponující oddělenou částí pouze pro dospělé) vyhlášený svou gastronomií se nachází přímo na pláži v jižní části ostrova, necelých 80 km od letiště. Pro aktivní dovolenou je k dispozici posilovna, tenisové kurty, hřiště na beach volejbal i malý fotbal, a stolní tenis. Využít je možné kurzy aerobiku, vodní gymnastiky, spinning či pilates. Přímo na pláži je možné vyzkoušet si vodní sporty, v okolí hotelu jsou skvělé podmínky i pro cyklistiku.  

 • MELIÁ FUERTEVENTURA ****

  Ostrov Fuerteventura, oblast Playa Barca (Sotavento)

  Tento rodinný hotel je ideální volbou pro ty, kdo chtějí dovolenou strávit aktivně a zároveň nerušeně, téměř mimo civilizaci. Nachází se necelých 70 km od letiště, přímo na dlouhé a široké pláži s typicky světlým pískem, a místní podmínky jsou ideální především pro kite & windsurfing (škola a půjčovna se nachází hned u hotelu). K dispozici je posilovna, tenisový a paddle kurt, hřiště na beach volejbal, a stolní tenis. Využít je možné nabídku SPA (sauna, turecká lázeň, masáže, jacuzzi a kosmetické procedury). 

  Součástí tohoto komplexu je adults only resort INNSIDE BY MELIÁ FUERTEVENTURA ****, který akceptuje pouze hosty starší 16 let, a navíc nabízí zázemí pro jógu a pilates a zónu zen Feng Shui.

 • BARCELÓ TENERIFE *****

  Ostrov Tenerife, letovisko Golf del Sur

  Hotel navržený tak, aby souznil s okolní přírodou, se nachází 8 km od letiště, v jižní části ostrova, která je ideální pro cyklistiku a nordic walking. V hotelové zahradě se nachází několik bazénů, některé i se slanou vodou. Pro aktivní dovolenou disponuje víceúčelovým hřištěm, hřištěm na beach volejbal, tenisovým kurtem, horolezeckou stěnou a posilovnou, animační program je zaměřen na sportovní aktivitu (břišní tance, pilates, salsa, jóga). Na přilehlém přírodním jezeře je možné zapůjčit si kajak, golfová hřiště Amarilla Golf a Golf del Sur se nachází v těsném okolí.

 •  CORAL LOS SILLOS

  Ostrov Tenerife, vesnička Los Sillos

  Jednoduše zařízené apartmány uzpůsobené k vlastnímu vaření se nachází na západě ostrova, v kopcích u pohoří Teno. Je určen především pro milovníky pěší turistiky, kteří preferují strávit dovolenou mimo hlavní turistická letoviska. V těsné blízkosti komplexu se navíc nachází golfové hřiště Buenavista Golf. 

 • SUITES & VILLAS BY DUNAS ****

  Ostrov Gran Canaria, letovisko Maspalomas

  Poměrně nově zrekonstruovaný komplex (rok 2019) se nachází na jihu ostrova, na okraji letoviska Maspalomas. Ubytování je zajištěno v malých domcích rozmístěných v rozlehlé subtropické zahradě (72 000 m2), ve které se nachází i několik bazénů. Disponuje posilovnou, tenisových kurtem, stolním tenisem a kulečníkem. Umístěním je bezpochyby ideální volbou jak pro milovníky cyklistiky, tak pro golfisty (golfové hřiště Golf de Maspalomas se nachází pouhých 600 metrů od hotelu).

 • RIU VISTAMAR ****

  Ostrov Gran Canaria, letovisko Playa Amadores

  Hotel situovaný na útesu, přímo nad vyhlášenou pláží s jemným světlým pískem, se nachází přibližně 45 km od letiště. Pro aktivní dovolenou je k dispozici posilovna, víceúčelové hřiště (pro tenis, basket, fotbal, nebo beach volejbal), stolní tenis, aerobik, pétanque, shuffleboard. Na pláži je možné využít nabídku vodních sportů a v okruhu kolem 10 km se nachází několik golfových hřišť. * Informace v tomto článku se mohou lišit od aktuálních informací, jejich správnost je vždy třeba ověřit na jednotlivých odkazech ubytování.