CESTOVNÍ KANCELÁŘ CANARIA TRAVEL CZ

 

Cestovní kancelář Canaria Travel se již od roku 1993 specializuje výhradně na destinaci Kanárských ostrovů. 

 

„Sedm rozmanitých ostrovů, ležící v Atlantském oceánu, jsou díky své poloze, španělské atmosféře a celoročně stabilnímu podnebí právem považovány za tropický ráj v Evropě a jednu z nejoblíbenějších dovolenkových destinací.

Pravidelné přímé letecké spojení mezi Českou republikou a Kanárskými ostrovy je denní a my Vás sem z Prahy (nebo z Brna) pohodlně dopravíme za pouhé 4-5 hodin letu.“

 

Díky dlouholetým zkušenostem, odborným znalostem, pevným vztahům s obchodními partnery a profesionálnímu a lidskému přístupu zaměstnanců je cestovní kancelář Canaria Travel schopna zajistit služby v oblasti zájezdů v nejširším možném rozsahu. Tím, že se specializuje na jednu jedinou destinaci, dokáže zajistit služby na nejvyšší úrovni, poskytnout ty nejpodrobnější informace o destinaci, a uspokojit i nejnáročnější klienty.

Důkazem toho, že do svých aktivit tým cestovní kanceláře vkládá maximum, je i fakt, že ředitelka a zakladatelka značky Canaria Travel, paní Lenka Viková, obdržela za svou celoživotní práci řadu ocenění jak v České republice, tak i na Kanárských ostrovech. Prestižní ocenění za mimořádný přínos cestovnímu ruchu obdržela přímo od prezidenta autonomní vlády Kanárských ostrovů, Jeho Excelence pana Paulina Rivera.

 

Dlouholetá tradice, úzká specializace na jednu jedinou destinaci a bohaté osobní zkušenosti činí z cestovní kanceláře Canaria Travel CZ jedničku ve svém oboru.

 

 

KDE POMÁHÁME