ŽÁDOSTI O RUKU, SVATEBNÍ CESTY A OBŘADY

 

Ať už se rozhodnete pro svatební obřad na pláži, nebo budete chtít na Kanárských ostrovech strávit své líbánky, postaráme se o to, aby to byl originální a nezapomenutelný zážitek. Stejně tak pro Vás a Vaši polovičku připravíme okamžik žádosti o ruku.

 

ŽÁDOSTI O RUKU  


Kanárské ostrovy jsou pro žádost o ruku bez pochyby jedním z nejromantičtějších míst na světě. Vůně oceánu, palmy, slunko zapadající za vulkanické vrcholy... Zajistíme soukromou večeři v oblíbené restauraci, kytici, fotografa, a splníme i Vaše další požadavky. Kontaktujte nás na dovolenanamiru@canariatravel.cz.

 

SVATEBNÍ OBŘADY


Svatební obřady na Kanárských ostrovech jsou ve většině případů pouze symbolickým aktem, sňatek na příslušném místním úřadě v ČR pak bude již pouhou formalitou. Obřady probíhají především v rámci hotelových komplexů, plážových klubů nebo v prostředí k tomu určených restaurací za pomoci našich partnerů, které s organizací svateb mají dlouholeté zkušenosti.

Zajistíme Vám komplexní servis včetně dopravy, ubytování, organizace obřadu, menu a večerního programu, a postaráme se jak o Vás, tak o Vaše hosty. Samozřejmostí je zajištění květinové či jiné výzdoby, brány, květiny pro nevěstu a družičky, hudebního doprovodu, vizážistky, kadeřníka, a fotografa. 

Nabídku i kalkulaci Vám připravíme na míru podle Vašich i speciálních požadavků. Kontaktujte nás na dovolenanamiru@canariatravel.cz.

 

SVATEBNÍ CESTY


Ubytování pro Vaší svatební cestu si můžete vybrat libovolně z naší nabídky - pokud s námi na líbánky vyrazíte do 6 měsíců od svatby, získáte navíc slevu 5 % z ceny zájezdu. S konkrétním výběrem Vám samozřejmě rádi pomůžeme, obraťte se na nás na e-mailu canaria@canariatravel.cz, nebo nám zavolejte na 221 969 229. 

Budeme se těšit!