PolohaNa jižním pobřeží ostrova, 21 km od letiště, v letovisku Costa Adeje.
Hotel není vhodný pro klienty se sníženou pohyblivostí.
Vybavení objektuKomplex nabízí celkem 190 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém komplexu, výtah, bar, menší wellness (masáže, kosmetické procedury). V zahradě se nachází bazén pro dospělé a bazén pro děti se skluzavkou, jacuzzi, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, Becha Club na pláži s lehátky a slunečníky (zdarma k programu all inclusive), placené parkoviště. Večer jsou připravovány animační programy pro dospělé.
Hotel požaduje po příjezdu jako jistinu na poskytované služby (konzumace atd.) číslo kreditní karty.
Stavební práce v hoteluOd 10. 04. do 31. 05. 2023 vstup/check-in probíhá přes recepci v sousedním hotelu Lagos de Faňabé (max 5 minut chůze).
Od 30. 06. do 02. 07. 2023 není k dispozici bazén z důvodu natáčení Miss Espaňa. Klienti mohou využívat bazén v sousedním hotelu Lagos de Fańabé.
Apartmán - 1 ložnice Gold+Zrenovovaný, klimatizovaný, apartmán má dvoulůžkovou ložnici oddělenou od obývací části. V obývací části je plně vybavený integrovaný kuchyňský kout (varná deska, lednička, mikrovlnná trouba, toustovač, rychlovarná konvice, kávovar), televize se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, telefon, trezor (k pronájmu), žehlící prkno, žehlička, koupelna s WC. Umístění - ve vyšším patře a má sluneční terasu.
Maximální obsazenost (listopad - duben) – 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).
Maximální obsazenost (květen - říjen) – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).
Junior SuiteDvoulůžková, klimatizovaná ložnice je propojena s obývacím pokojem. V obývací části je plně vybavený integrovaný kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba, toustovač, rychlovarná konvice), televize se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, žehlící prkno, žehlička, koupelna s WC, terasa nebo balkon.
Maximální obsazenost (listopad - duben) – 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).
Maximální obsazenost (květen - říjen) – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).
StravováníSnídaně, obědy a večeře jsou podávány formou švédských stolů v restauraci v přilehlém komplexu Lagos de Faňabé. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení a místní alkoholické i nealkoholické nápoje.
SportV komplexu je posilovna, kulečník. Na pláži možnost vodních sportů.
ObchodyV blízkosti komplexu se nachází obchodní třída s několika obchody a nákupními centry.
PlážPláž s tmavým pískem Playa de Faňabé se nachází cca 50 m od komplexu.
Internetové stránkyInformace k ubytování a pobytuDoplňující informaceKvůli poloze hotelu není možné zajet autobusem a větším autem přímo před hotel (zastávka je cca 150 m od hotelu). Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby hotelu nedostupné.