NEJBLIŽŠÍ VOLNÝ TERMÍN:

Poloha
Na severu ostrova, 39 km od letiště, v letovisku Corralejo.

Vybavení objektu
Ve dvoupodlažních budovách je rozmístěno celkem 232 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, možnost Wi-Fi připojení k internetu, internetový terminál (za poplatek), dětský klub, kosmetický salón, samoobslužná prádelna, půjčovna aut a kol. V zahradě se nachází 2 bazény pro dospělé (se slanou vodou, jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky, dětské hřiště. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé.

Apartmán – 1 ložnice
Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělena od obývacího pokoje dveřmi. Do vybavení patří televize se satelitními programy, možnost Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), telefon, koupelna s WC a vysoušečem vlasů. 
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let)

Stravování
Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne.

Sport
V komplexu jsou 2 tenisové kurty, multifunkční hřiště, stolní tenis. 

Obchody
Přímo v komplexu je obchod. Větší nákupní možnosti jsou v letovisku Corralejo.

Pláž
Přibližně 800 m od hotelu leží pláž Corralejo, známé písečné duny Dunas Corralejo jsou vzdáleny cca 2 km od komplexu.

Internetové stránky

Informace k ubytování a pobytu

Doplňující informace
Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby hotelu nedostupné.

Corralejo


Corralejo je největším turistickým místem na severu ostrova. Jeho původní část je postavena okolo přístavu, který je lemován přístavními moly, které jsou lákadlem všech příznivců rybaření. Je zde jedinečný pohled na malý ostrov Lobos, který je vzdálen necelých 5 km, kde se konají závody v plavání a sousední ostrov Lanzarote, kam jezdí několikrát denně trajekt (Fred Olson). S touto společností trvá cesta z Corraleja na Playa Blanca (Lanzarote) pouhých 15 minut.

Z druhé strany Corraleja jsou rozsáhlé písečné duny, které se zde vytvořily díky neustále vanoucím větrům z Africké Sahary. Tyto duny byly vyhlášeny za národní park. Samotné centrum Corraleja nabízí přes den krásné bílé pláže s křišťálově čistou vodou, lemované stylovými restauracemi a bary. Je zde spousta možností na zábavu. Přímo ve městě je vodní zábavní park Baku, naleznete zde spoustu surfových, windsurfových a kitových škol, vyjížďky na katamaránech, vodní skútry...

Určitě si zde přijdou na své i příznivci nakupování. Obchodních center a obchodů je tu dostatek. Noční život Corraleja je velice pestrý a končí obvykle až s východem prvních paprsků. Corralejo Vás určitě nezklame.