NEJBLIŽŠÍ VOLNÝ TERMÍN:

Oasis Wildlife Fuerteventura
Poloha
Na severu ostrova, 40 km od letiště, v letovisku Corralejo.

Vybavení objektu
Hotel nabízí celkem 94 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s
recepcí,  bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu,
restaurace a bary. V zahradě se nachází bazén se slanou vodou (v zimních
měsících klimatizovaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky,
lehátka "bali". Hosté mohou využít nabídku služeb Thalasso centra
(sauna, turecké lázně, jacuzzi, posilovna, kosmetický salón). Hotel
připravuje animační programy.

Doplňující informace
Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby hotelu nedostupné.

Corralejo


Corralejo je největším turistickým místem na severu ostrova. Jeho původní část je postavena okolo přístavu, který je lemován přístavními moly, které jsou lákadlem všech příznivců rybaření. Je zde jedinečný pohled na malý ostrov Lobos, který je vzdálen necelých 5 km, kde se konají závody v plavání a sousední ostrov Lanzarote, kam jezdí několikrát denně trajekt (Fred Olson). S touto společností trvá cesta z Corraleja na Playa Blanca (Lanzarote) pouhých 15 minut.

Z druhé strany Corraleja jsou rozsáhlé písečné duny, které se zde vytvořily díky neustále vanoucím větrům z Africké Sahary. Tyto duny byly vyhlášeny za národní park. Samotné centrum Corraleja nabízí přes den krásné bílé pláže s křišťálově čistou vodou, lemované stylovými restauracemi a bary. Je zde spousta možností na zábavu. Přímo ve městě je vodní zábavní park Baku, naleznete zde spoustu surfových, windsurfových a kitových škol, vyjížďky na katamaránech, vodní skútry...

Určitě si zde přijdou na své i příznivci nakupování. Obchodních center a obchodů je tu dostatek. Noční život Corraleja je velice pestrý a končí obvykle až s východem prvních paprsků. Corralejo Vás určitě nezklame.