Sportovní soustředění

Dobré klima, které umožňuje praktikovat jakýkoliv sport po celý rok, moderní sportoviště, kvalitní ubytování i zázemí, bezpečnost a výborná zdravotní péče, to vše najdete v tréninkovém ráji za čtyři a půl hodiny letu.

Světoznámí plavci, gymnasti, fotbalisté, cyklisti i tenisté a atleti si vybrali Kanárské ostrovy jako zázemí pro své přípravy a soustředění. Kromě špičkových sportovců a medailistů svou formu zde získávají i paraglideři, golfisté, surfaři nebo potápěči. Každoročně se zde zotavují a nabírají síly i hendikepovaní sportovci.

Čeští sportovci jsou na Kanárských ostrovech už mnoho let jako doma. Ti nejlepší se na ně stále vracejí, protože zde mohou v ideálních podmínkách nerušeně trénovat.

Na to, abyste na Kanárských ostrovech nabrali sílu a získali formu, nemusíte nutně mít na krku světové medaile. Můžete uspořádat tenisový, golfový nebo plavecký turnaj pro své kamarády nebo pro své spolupracovníky, tematické školení se sportem nebo relaxací, firemní golfový turnaj apod.

Na to, abyste na Kanárských ostrovech nabrali sílu a získali formu, nemusíte nutně mít na krku světové medaile. Můžete uspořádat tenisový, golfový nebo plavecký turnaj pro své kamarády nebo pro své spolupracovníky, tematické školení se sportem nebo relaxací, firemní golfový turnaj apod.

Ostrovy nabízí sportoviště jako Palacio Multiusos na ostrově Gran Canaria, který byl v roce 2014 místem Světového basketbalu, Club La Santa na Lanzarote, který je každoročním druhým domovem nejen našich atletů, ale i světového šampiona Formule 1 Fernanda Alfonsa, Toptraining centrum na Tenerife (trénuje zde naše reprezentace v plavání) nebo rezort Las Playitas jsou jen příklady kvalitních sportovních středisek.

Na Kanárských ostrovech pravidelně trénovala pražská fotbalová Slavia včetně jejího dorostu. Před halovou a letní sezónou sem míří i naši nejlepší atleti. V Evropě není lepší místo, kde by se věnovali rychlostním a speciálním tréninkům, proto zde trávili i celé týdny například oštěpařská světová rekordmanka a olympijská vítězka Barbora Špotáková, vícebojaři v čele s Romanem Šebrlem a nejlepší čeští překážkáři Petr Svoboda a Lucie Škrobáková nebo český reprezentant výškař Jaroslav Bába. Také Jan Kudlička, Michal Balner i Jiřina Ptáčniková, reprezentanti ve skoku o tyči se připravovali v kvalitních podmínkách na ostrově Gran Canaria a Lanzarote.
Český rekordman na trati 110 m překážek a jeden z nejlepších sprinterů bílé pleti na světě Petr Svoboda je s pravidelnými soustředěními spokojen: „Španělsko a Kanárské ostrovy jsou vyhlášeny svou zdravou a kvalitní kuchyní. Vždy po delším pobytu nemám problémy s váhou a pokaždé na Kanárských ostrovech, jak se říká, vyrýsuji svou postavu. Ubude tuk a to je v přípravném období pro atlety velice vhodné.“

 

Pro všechny z Vás umíme zařídit dokonalé sportovní zázemí, rezervace fotbalových a golfových hřišť, atletických či plaveckých stadionů i různých druhů konferenčních místností.

 

Vyhledáváme zájezdy přímo pro Vás!