VSTUP DO AQUAPARKU ZDARMA


Rezervujte si svou další dovolenou v jednom ze tří hotelů sítě TAURITO a získejte pro celou rodinu neomezené vstupné do aquaparku Lago Oasis Taurito během celého pobytu ZDARMA.

   •   3* hotel LAGO TAURITO

   •   4* hotel COSTA TAURITO

   •   4* hotel VALLE TAURITO

Poloha hotelů

Všechny tři hotely se nachází v zátoce Taurito na jihozápadním pobřeží ostrova Gran Canaria, která je vyhlášená svým celoročně nejteplejším podnebím, tmavými plážemi s pozvolným vstupem do sytě tyrkysového oceánu, a majestátnými skálami, které celou zátoku obklopují a pláže kryjí před větrem.

Výlety do okolí 

Z letiště je to do zátoky něco málo přes 50 km, a v jejím okolí se nachází řada ikonických míst k objevování: pláž karibského typu Playa Amadores, kouzelné městečko Puerto de Mogán, kterému se pro jeho architekturu a systém vodních kanálů přezdívá ,,Kanárské Benátky", nebo Veneguera, vyhlídka mezi serpentinami.

Aquapark

Areál Lago Oasis Taurito je jediným aquaparkem se slanou vodou na ostrově Gran Canaria. Otevřen je každý den od 10.00 do 18.00 hod a na své si tu přijdou jak děti, tak dospělí. Součástí areálu jsou terasy s lehátky a slunečníky, sportovní zázemí (tenis, pádel, atd.) a restaurace i bary.