NEJVÝHODNĚJŠÍ SLEVY FIRST MINUTE & STORNO ZDARMA

5 důvodů, proč se vyplatí rezervovat zimní dovolenou právě teď!

A je to tu! Přelom sezóny 2021-2022 a s ním ty nejvýhodnější nabídky FIRST MINUTE a další speciální nabídky! A nejen to! Pojďte se mrknout na dalších 5 důvodů, proč si kromě neodolatelných slev rezervovat dovolenou právě teď:

1. Na Kanárech léto nekončí!

Ale to Vy už jistě víte, že Kanárské ostrovy jsou tím nejjednodušším únikem za teplem, a že od dlouhých slunečních dní na pláži Vás dělí jen něco málo přes 4 hodiny přímého letu z Prahy. Raději ale znovu připomeneme, že od října do dubna tu teploty neklesají pod 21 °C ve stínu, a že na sluníčku pak teplota vzduchu může dosahovat i 30 °C! Otevřený oceán je sice chladnější, což ale vykompenzují zátoky a vyhřívané hotelové bazény.

2. Storno zájezdu ZDARMA

Už na jaře jsme se přesvědčili, že flexibilita je pro Vás při plánování dovolené jeden z nejdůležitějších faktorů. Naprosto Vás chápeme! A proto jsme se rozhodli Vám dát znovu možnost volby.

V případě, že z jakéhokoli důvodu nebudete moci odcestovat, můžete u nás stornovat zájezd do 30 dnů před odletem bez udání důvodu ZDARMA. U nás složené peníze (kromě případného zakoupeného připojištění) Vám po zrušení zájezdu obratem vrátíme zpět na Váš účet.

3. Změna termínu zájezdu ZDARMA

Změnit termín zájezdu bez udání důvodu ZDARMA u nás nově můžete až do 14 dní před odletem. Hodnotu zájezdu (kromě případného zakoupeného připojištění) Vám bezplatně převedeme na nově vybraný termín, nebo Vám vystavíme poukaz Canaria Travel Standard, jenž budete moci do 1 roku od vystavení libovolně vyčerpat.

4. Letenky i ubytování pro děti zdarma

Myslíme na Vaše nejmenší! Do vybraných hotelů s námi Vaše děti cestují za ceny od 2 500 Kč.

5. Záloha jen 1 000 Kč/osoba

A myslíme i na Vaši peněženku! Při rezervaci zájezdu u nás v Canaria Travel platíte pouze 1 000 Kč/osoba, zbytek celkové ceny doplácíte až 30 dnů před odletem.

 

Akce platí od 11.10. do 30.11.2021