OBJEVTE OSTROV LA PALMA

 

Pokud chcete zažít Kanárské ostrovy jinak, vydejte se na La Palmu, největší z ,,malých" Kanárských ostrovů. Jeho hlavním lákadlem je aktuálně bezesporu oblast, kde na podzim v roce 2021 zanechal na 1 200 hektarech svou stopu vulkán Cumbre Vieja.  Ale ostrov toho umí nabídnout více než jen lávové pole - ve vnitrozemí můžete objevovat hory s dechberoucími výhledy, stoupat až na vrcholky vulkánů a následně klesat zpět k oceánu, ke skrytým opuštěným plážím, navštívit vavřínové háje, vinice a rozlehlé banánové plantáže, v horských i přímořských vesničkách a městech se na skok přenést do historie, a po setmění pozorovat hvězdy pod jednou z nejjasnějších obloh na světě. Co všechno ostrov La Palma nabízí jsme Vám shrnuli do tohoto video průvodce.

JAK SE SEM DOSTAT 

1) Klasický pobytový balíček

Finančně i časově nejvýhodnější variantou je dovolená v rámci klasického pobytového balíčku. Ten vždy, mimo jiné, zahrnuje zpáteční letenku z Prahy na ostrov Gran Canaria, odkud navazuje let vnitrostátní linkou až na ostrov La Palma, a transfer z letiště do hotelu a zpět. O nic se starat nemusíte, veškeré instrukce od nás dostanete před odletem a v případě potřeby Vám budeme k dispozici i během celého pobytu.

Omrkněte aktuální nabídku pobytů, kterou jsme nově rozšířili a Vy tak můžete pobyty do konce června 2023 nyní rezervovat za zvýhodněné zaváděcí ceny. Pro rodiny s dětmi doporučujeme 4* rodinné hotely LA PALMA TENEGUÍA PRINCESS, hotel LAS OLAS nebo hotel H10 TABURIENTE PLAYA, a pro ty, kdo se těší na klidnou dovolenou, 4* hotel ESENCIA DE LA PALMA BY PRINCESS akceptující pouze hosty starší 16 let.

 

2) Pobyt v rámci poznávacího zájezdu

Druhou variantou je organizovaný poznávací pobyt. Z Prahy odletíte společně s ostatními cestovateli a na místě na Vás bude čekat certifikovaná průvodkyně (a naše lanzarotská delegátka) Jana Nováková Baldé, která Vás celým ostrovem provede a po celou dobu pobytu Vám bude k dispozici. Informace k poznávacím pobytům najdete ZDE.

 

3) Pobyt sestavený na míru 

Třetí variantu pobytu sestaveného na míru můžete využít v případě, že si přejete pobyt zkombinovat s návštěvou jiného ostrova, potřebujete upravit termín pobytu, nebo máte jakýkoli jiný speciální požadavek. Takový pobyt Vám připraví naše kolegyně Jana s Monikou, kterým můžete napsat Vaši představu na dovolenanamiru@canariatravel.cz.