NEJBLIŽŠÍ VOLNÝ TERMÍN:

Poloha
Na severním pobřeží ostrova, 90 km od letiště, v turistické zóně Puerto de la Cruz.

Vybavení objektu
Komplex nabízí 24 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, internetové terminály (za poplatek) a bezplatné Wi-Fi připojení v celém hotelu, restaurace, bar, společenská místnost s TV, malý obchod, služby prádelny, půjčovna aut. Na sluneční terase se nachází bazén pro dospělé s lehátky a slunečníky.

Apartmán – 1 ložnice
Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělena od obývacího prostoru dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout se základním vybavením (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, toustovač), pohovka, televize se satelitními programy, trezor (k pronájmu), telefon, koupelna s WC (vysoušeč vlasů na vyžádání, za poplatek), balkon. 
Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Apartmán – 2 ložnice
Základní vybavení je stejné jako u Apartmánu - 1 ložnice, navíc má druhou samostatnou jednolůžkovou ložnici.
Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby a 1 dítě nebo 5 dospělých osob (včetně dětí do 2 let).

Stravování
Snídaně jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Sport
V komplexu je posilovna (zdarma), kulečník na mince (momentálně v opravě), na pláži nabídka vodních sportů, rybolov. Nejbližší golfové hřiště La Rosaleda je vzdáleno cca 5 km.

Obchody
V okolí hotelu jsou různé restaurace, bary a obchody. Velké nákupní centrum Al Campo – La Villa je cca 2,5 km od komplexu.

Pláž
Pláž s černým pískem Playa Jardín se nachází cca 1 km od apartmánů, přírodní bazény Lago Martiánez asi 2 km (placené vstupné).

Internetové stránky

Puerto de la Cruz


Okouzlující město nacházející se na severní straně ostrova Tenerife, v zeleném údolí Orotava. Někdy o něco chladnější a méně příznivé počasí Vám nahradí krásné procházky historickým centrem, posezení v některé z příjemných kaváren, či pěší výlet do blízkého okolí. Vše, co nenajdete na jihu ostrova, najdete právě zde - spousty zeleně, banánové plantáže, vinice, typickou kanárskou architekturu a usměvavé místní obyvatele.

Pokud budete trávit svou dovolenou právě v Puerto de la Cruz, rozhodně si nemůžete nechat ujít návštěvu jedné z největších zoologicko – botanických zahrad v Evropě – Loro Parque. Kromě nepřeberného množství druhů rostlin i živočichů budete ještě dlouho vzpomínat na jedinečná vystoupení cvičených zvířat. Především představení kosatek je skutečně nezapomenutelné a je jen málo míst na světě, kde můžete vidět tuto podívanou.