NEJBLIŽŠÍ VOLNÝ TERMÍN:

Poloha
V severní části ostrova, 100 km od letiště, v klidné části letoviska Puerto de la Cruz.

Vybavení objektu
Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, možnost Wi-Fi připojení k internetu, restaurace el Drago, bar, společenská místnost s TV, kadeřnictví (za poplatek), obchůdek se suvenýry, půjčovna aut. V krásné zahradě se nachází bazén s tobogánem, jacuzzi, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hosté mohou využít nabídky SPA (hydromasážní vana, sauna, masáže i kosmetické služby). Hotel připravuje animační programy pro děti a dospělé, večerní představení.


Dvoulůžkový pokoj
Klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), minibar (za poplatek), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Stravování
Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci El Drago. V ceně plné penze je 1/2 l vína a voda.

Sport
V hotelu je plně vybavená tělosvična, tenisový kurt, minigolf, volejbal, petanque, lukostřelba, kulečník a stolní tenis. Golfové hřiště je vzdáleno cca 2 km.

Obchody
Menší obchodní centrum s restauracemi je vzdáleno cca 700 m od hotelu, větší nákupní možnosti a služby v cca 1,2 km vzdáleném centru města.

Pláž
Hotel leží cca 2 km od menší pláže Playa de Martiánez a přímořské promenády, která vede kolem přírodních bazénů Lago Martiánez. Pláž Playa Jardín se nachází cca 3 km od hotelu.
Do centra (na pláž) jezdí několikrát denně (mimo neděle) hotelový autobus.

Hygienická opatření

Internetové stránky

Doplňující informace
Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby hotelu nedostupné.

Puerto de la Cruz


Okouzlující město nacházející se na severní straně ostrova Tenerife, v zeleném údolí Orotava. Někdy o něco chladnější a méně příznivé počasí Vám nahradí krásné procházky historickým centrem, posezení v některé z příjemných kaváren, či pěší výlet do blízkého okolí. Vše, co nenajdete na jihu ostrova, najdete právě zde - spousty zeleně, banánové plantáže, vinice, typickou kanárskou architekturu a usměvavé místní obyvatele.

Pokud budete trávit svou dovolenou právě v Puerto de la Cruz, rozhodně si nemůžete nechat ujít návštěvu jedné z největších zoologicko – botanických zahrad v Evropě – Loro Parque. Kromě nepřeberného množství druhů rostlin i živočichů budete ještě dlouho vzpomínat na jedinečná vystoupení cvičených zvířat. Především představení kosatek je skutečně nezapomenutelné a je jen málo míst na světě, kde můžete vidět tuto podívanou.