NEJBLIŽŠÍ VOLNÝ TERMÍN:

Poloha
V jižní části ostrova, 19 km od letiště, v rušnější části Playa de las Américas. Hotel akceptuje pouze hosty starší 16 let.

Vybavení objektu
Komplex tvoří několik patrových bungalovů. Klientům je k dispozici menší vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, bar, sluneční terasa s lehátky, bazén (v zimních měsících vyhřívaný). 

Bungalov
V přízemí je obývací část s integrovaným kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, lednice, toustovač, kávovar), pohovka, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, telefon, trezor (k pronájmu), televize se satelitními programy. V prvním patře se nachází samostatná dvoulůžková ložnice a koupelna s WC a vysoušečem vlasů. Na střeše bungalovu se nachází terasa. 
Maximální obsazenost - 4 osoby (starší 16 let).

Stravování
Bungalovy jsou uzpůsobeny k vlastnímu vaření.

Sport
Na pláží možnost vodních sportů.

Obchody
Poblíž komplexu u plážové promenády se nachází větší množství obchodů, barů, diskoték a restaurací, asi 300 m od hotelu je autobusová zastávka a obchodní centrum.

Pláž
Hotel se nachází cca 50 m od pláže Troya, oddělen pouze plážovou promenádou.

Internetové stránky

Doplňující informace
Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby hotelu nedostupné.

Playa de las Américas


Letovisko Playa de las Américas, které bylo vždy oblíbenou destinací mladých lidí, se nachází na jihu ostrova mezi městečkem Los Cristianos a nejnovější hotelovou lokalitou Costa Adeje. Dominantní několikakilometrová promenáda pojí hotely s menšími uměle upravenými plážemi a vybízí k dlouhým procházkám se zastávkou v některém z vyhlášených denních či nočních barů. Ti, kdo rádi nakupují, mohou navštívit nákupní oblast kolem centra Safari nebo nově otevřeně nákupní centrum Siam Mall.