NEJBLIŽŠÍ VOLNÝ TERMÍN:

Poloha
Na jižním pobřeží ostrova, 20 km od letiště, v letovisku Costa Adeje.

Vybavení objektu
Moderní resort nabízí studia a apartmány. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, restaurace, bary, výtah, půjčovna aut a kol. V komplexu se nachází bazén pro dospělé a bazén pro děti (oba v zimních měsících vyhřívané), sluneční terasa s krásným výhledem na moře, lehátka se slunečníky, lehátka "bali".
Komplex požaduje po příjezdu jako jistinu na poskytované služby číslo kreditní karty (Visa, MasterCards) nebo finanční hotovost 300 €, která je vrácena při úhradě hotelového účtu.

Studio bez kuchyně
Elegantní klimatizované studio má ve vybavení televizi se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, trezor, telefon, rychlovarnou konvici, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů.
Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby

Studio s kuchyní
Základní vybavení je stejné jako u studia bez kuchyně. Tento typ studia má plně vybavený integrovaný kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba). Za příplatek je možné objednat studio s kuchyní a výhledem na moře.
Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby.

Apartmán – 1 ložnice
Základní vybavení je stejné jako u studia s kuchyní, navíc je zde oddělená dvoulůžková ložnice. Za příplatek je možné objednat apartmán s výhledem na moře nebo apartmán - 2 ložnice.
Maximální obsazenost apartmán - 1 ložnice - 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě.
Maximální obsazenost apartmán - 2 ložnice - 4 dospělé osoby a 1 dítě.

Stravování
Snídaně jsou formou švédských stolů. Některá studia a apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření.

Sport
V komplexu je posilovna a kulečník. Na pláži možnost vodních sportů. Golfové hřiště Las Américas se nachází cca 3 km a hřiště Costa Adeje cca 7 km od komplexu.

Obchody
V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází velké množství obchodů, restaurací a barů.

Pláž
Hotel leží přibližně 100 m od pláže Playa de la Pinta a cca 500 m od pláže s jemným tmavým pískem Playa de Faňabé, kterou lemuje několik km dlouhá promenáda. 

Internetové stránky

Doplňující informace
Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby hotelu nedostupné.

Costa Adeje


Letovisko Costa Adeje je nejnovější hotelová oblast, která navazuje na část Playa de las Américas. Ubytováni je zde zajištěno v moderních hotelech, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty, všechny místní pláže jsou upravené a velmi dobře udržované. Oblast Costa Adeje je určena především pro ty, kdo preferují klidnou dovolenou před rušným nočním životem.