NEJBLIŽŠÍ VOLNÝ TERMÍN:

Poloha
Ve východní části ostrova, 15 km od letiště, nad sportovním přístavem Puerto Calero.

Vybavení objektu
Hotel nabízí v několika 5 patrových propojených budovách celkem 324 pokojů (několik uzpůsobených pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik výtahů, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, internetový koutek (za poplatek), 2 restaurace, 3 bary, konferenční místnost (až 600 osob), dětské kluby Mini (děti 4 – 7 let) a Maxi (děti 8 – 12 let), menší obchod, služby prádelny, pronájem aut. V hotelové zahradě jsou terasovitě rozmístěny 3 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hosté mohou využít nabídku služeb centra Thalasso SPA (cirkulační bazén, sauna, turecké lázně, masáže, salon krásy atd.). Pro děti a dospělé jsou připravovány denní i večerní animační programy.

Dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady
Klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), minibar, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon s výhledem do zahrady. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Rodinný pokoj
Jedná se o 2 propojené dvoulůžkové pokoje. 
Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti
Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 3 děti (včetně dětí do 2 let).

Stravování
Snídaně, obědy a večeře jsou v hotelové restauraci formou švédských stolů. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. Program all inclusive Prestige navíc zahrnuje - dárek na uvítanou, ovoce a sekt v den příjezdu, župany a pantofle na pokoji, služby portýra, denní doplnění minibaru, zdarma trezor, kávovar na pokoji (na kapsle), veškeré nápoje z nápojového lístku v baru, restauraci La Magdalena (mimo Möet et Chandon), denní volný vstup do cirkulačního bazénu „Piscina aktiva“, sauny a „Hamam“ v centru Thalasso SPA, 5% sleva na masáže mimo speciální nabídky.

Sport
V hotelu je stolní tenis, posilovna, aerobic, obří šachy, volejbalové hřiště, šipky, kulečník a škola potápění. V nedalekém přístavu možnost vodních sportů (plachtění, katamarán, okružní plavby, rybolov).

Obchody
Supermarket a několik menších obchůdků se nachází v přístavu Puerto Calero (cca 300 m), větší nákupní střediska jsou v letovisku Puerto del Carmen asi 4 km od hotelu.

Pláž
Na pláž Playa Grande v Puerto del Carmen (cca 5 km) vozí hosty několikrát denně hotelový autobus. Tato přírodní pláž se světle hnědým pískem je přes kilometr dlouhá a byla oceněna modrou vlajkou EU.

Internetové stránky

Doplňující informace
08.01. 2016 Děti (starší 4 let) mají povolený vstup do Spa v pondělí - pátek (od 13.00 do 16.00 hod.) a sobota - neděle (od 09.00 do 12.00 hod.).

Puerto Calero


Puerto Calero je sportovní přístav, který je dějištěm každoročních závodů plachetnic, kterých se účastní i královská jachta. Zároveň jde o velmi prestižní rezidenční oblast, kde má svoji rezidenci mnoho významných osobností jako je řecká princezna Alexia, nebo dokonce samotná španělská královská rodina.

Z přístavu se vyplouvá na různé výlety a nachází se zde také muzeum delfínů a mořských savců (pozor, ne delfinárium), jediné svého druhu ve Španělsku.

V samotném letovisku najdete nepřeberné množství restaurací a obchodů ve všech cenových relacích.