NEJBLIŽŠÍ VOLNÝ TERMÍN:

Poloha
Na východním pobřeží ostrova, 15 km od letiště, v rekreační oblesti Costa Teguise.

Vybavení objektu
Komplex nabízí celkem 85 apartmánů ve třech blocích. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí. V komplexu se nachází 3 bazény pro dospělé, sluneční terasy s lehátky.

Apartmán – 1 ložnice
Dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části. Do vybavení patří integrovaný kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, toustovač, rychlovarná konvice), placené Wi-Fi připojení k internetu, telefon, televize se satelitními programy, trezor (k pronájmu), koupelna s WC, balkon nebo terasa.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Apartmán – 2 ložnice
Základní vybavení je stejné jako u apartmánu - 1 ložnice, navíc je zde druhá dvoulůžková ložnice.
Maximální obsazenost - 5 dospělých osob (včetně dětí do 2 let).

Stravování
Apartmány jsou uzpůsobeny k vlastnímu vaření.

Sport
V okolí škola windsurfingu, potápěčské centrum, vodní park (cca 2 km), na pláži možnost vodních sportů. Golfové hřiště Golf Costa Teguise se nachází cca 3 km od apartmánů.

Obchody
Menší obchodní centrum, butiky, kavárny, restaurace a bary jsou v blízkosti komplexu.

Pláž
Přírodní pláž Las Cucharas s jemným světlým pískem leží cca 100 m od komplexu.

Internetové stránky

Costa Teguise


Městečko patří mezi klidnější turistická centra, je však velmi dobře dostupné místními autobusy, které Vás dopraví do hlavního města Arrecife, nebo do největšího turistického centra Puerto del Carmen.

Pláže zde nejsou nikdy přeplněné a pláž Las Cucharas je vyhledávaným cílem surfařů a windsurfařů (k dispozici jsou kurzy a půjčovna vybavení). Letovisko je velmi dobře vybavené i pro milovníky aktivní dovolené, nechybí cyklostezky, vyhrazené pruhy pro bruslaře i běžce a podél 6,5 km dlouhé promenády jsou dokonce rozmístěny posilovací stroje.

Místní golfové hřiště (jedno ze dvou na ostrově) se těší velké oblibě především pro svoji jedinečnou úpravu - stovky palem, lávová pole a množství vodních překážek. Naleznete zde také aquapark a největší mořské akvárium na Kanárských ostrovech (http://www.aquariumlanzarote.com) s 33 akvárii a mořským tunelem.