NEJBLIŽŠÍ VOLNÝ TERMÍN:

Poloha
Na jižním pobřeží ostrova, cca 83 km od letiště, v oblasti Morro Jable.

Vybavení objektu
Komplex nabízí několik prostorných vilek. Hosté mají k dispozici recepci, placené Wi-fi připojení k intrenetu, pronájem trezoru a pronájem aut.

Bungalov Deluxe
Klimatizovaný bungalov má dvoulůžkovou ložnici propojenou s obývací částí. V obývacím pokoji je integrovaný kuchyňský kout, televize se satelitními programy, radio, placené Wi-Fi připojení k internetu, telefon, koupelna s WC a vysoušečem vlasů, terasa s výhledem na moře. 
Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby.
Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Bungalov Deluxe Superior
Základní vybyvení je stejné, navíc je zde prostorná terasa se zastřešeným kuchyňským koutem, barem (za poplatek) a lehátky.
Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Stravování
Vily jsou uzpůsobeny k vlastnímu vaření. Za příplatek je možné si objednat snídaně.

Obchody
Nejbližší obchody jsou cca 400 m od hotelu, další možnost nákupů je v 600 m vzdáleném Morro Jable.

Pláž
Komplex se nachází na pláži Playa de Jandía s jemným světlým pískem.

Internetové stránky

Morro Jable


Kdysi malá vesnička s 200 obyvateli se proměnila na jedno z největších městeček na jihu ostrova, kde dnes žije téměř 8 000 obyvatel. Tato změna nastala v průběhu 80 let s velkým přílivem převážně německých turistů. Moro Jable nabízí od několik kilometrů dlouhých písčitých pláží, spousty barů, restaurací, diskoték a obchodů i pro ty nejnáročnější. Nachází se 100 km od letiště směrem na jih ostrova. V tomto malebném městečku můžete vyzkoušet surfing, windsurfing, vyjížďky na katamaránech, kajak nebo třeba rychloloď, která jezdí až 120 km/hod.

Menší přístav kde denně přistávají trajekty z ostrova Gran Canaria určitě potěší rybáře. Místní přístavní zdi jsou k rybaření totiž jako stvořené.

Moro Jable je jedním z nevýraznějších míst Fuerteventury.