Poloha
V severovýchodní části ostrova, 7 km od letiště, v letovisku Caleta de Fuste.

Vybavení objektu
Hotel se skládá ze 2 částí Antigua a San Jorge, nabízí celkem 272 pokojů (některé uzpůsobeny pro tělesně postižené klienty). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí (v části Antigua), výtahy, možnost Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorách (za poplatek), restaurace, bary, kongresový sál (až 125 osob), dětský klub. V zahradě se nachází bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel pořádá pro děti a dospělé denní i večerní animační programy.

Studio
Dvoulůžková ložnice je propojena s obývací částí. Do vybavení patří integrovaný kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, lednička, rychlovarná konvice, toustovač), trezor (k pronájmu), telefon, televize se satelitními programy, placené Wi-Fi připojení k internetu, koupelna s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasa.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Studio Deluxe
Pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, ledničku, trezor (za poplatek), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. 
Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Apartmán – 1 ložnice
Základní vybavení má stejné jako studio je větší a dvoulůžková ložnice je oddělena dveřmi od obývací části. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na na moře.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Stravování
Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne (od 10.00 do 23.00 hod.).

Sport
Kulečník a šipky (obojí za poplatek), stolní tenis, potápěčská a surfařská škola, na pláži možnost vodních sportů. Golfové hřiště je vzdáleno cca 3 km a hotel na něj zajišťuje bezplatnou dopravu.

Obchody
Větší obchodní centrum je přibližně 500 m od komplexu, v centru městečka Caleta de Fuste.

Pláž
Krásná pláž Playa de Castillo se světlým pískem se nachází 500 m od hotelového komplexu.

Internetové stránky

Caleta de Fuste