NEJBLIŽŠÍ VOLNÝ TERMÍN:

Poloha
Ve východní části ostrova, 9 km od letiště, v letovisku Caleta de Fuste.

ALOE VERA + PÍSEČNÉ DUNY CORRALEJO
V rámci tohoto pobytu můžete ZDARMA využít sobotní výlet do L´Aloe Vera Fresca di Fuerteventura, kde se seznámíme s celým procesem manufakturního zpracování léčivé rostliny aloe vera (od pěstování ve vulkanické půdě až po zpracování na kosmetiku té nejvyšší kvality) a produkty si na místě budeme moci i zakoupit. Při zpáteční cestě projedeme přírodním parkem písečných dun a v případě zájmu uděláme zastávku v městečku Corralejo, nebo se vykoupeme na bílých plážích Grandes Playas.
Výlet trvá přibližně 4 hodiny a probíhá v češtině.

Vybavení objektu
V jedné čtyřpatrové budově je celkem 308 pokojů (5 upravených pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internetový koutek v prostoru recepce (za poplatek) a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, restaurace, 2 bary, dětský klub (děti 4 – 12 let), půjčovna aut, úschovna zavazadel. Uprostřed komplexu jsou 2 bazény pro dospělé (v zimních měsících vyhřívané), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel zajišťuje sportovní programy během dne pro děti i dospělé, večerní profesionální představení.
V současné době není k dispozici střešní terasa.

Speciální nabídka
VÝLET ZDARMA - ALOE VERA A PÍSEČNÉ DUNY CORRALEJO

Dvoulůžkový pokoj
Klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, pohovku, telefon, trezor (k pronájmu), žehličku (k zapůjčení na recepci), koupelnu s vanou, WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let). 

Stravování
Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení v baru u bazénu a místní alkoholické i nealkoholické nápoje.

Sport
V hotelu je stolní tenis, pétanque, šipky, posilovna (zdarma), lukostřelba, kulečník. Golfové hřiště Fuerteventura Golf Club je vzdáleno cca 2 km.

Obchody
Nákupní centrum El Castillo Shoping Centre je vzdálené cca 300 m a menší supermarket asi 100 m. V okolí jsou bary a restaurace.

Pláž
Pláž Playa de Castillo se světlým pískem se nachází cca 400 m od hotelu. Pobřežní promenáda vedoucí od přístavu podél letoviska je vzdálená přibližně 200 m.

Internetové stránky

Caleta de Fuste


Caleta de Fuste leží na východním pobřeží ostrova Fuenteventura.
Díky silnému rozvoji se stalo letovisko v posledních letech velice oblíbenou moderní destinací. Toto kanárské středisko u Atlantického oceánu je také známé jako Caleta, El Castillo nebo Costa Caleta. Nabízí dvě plnohodnotná 18 jamková golfová hřiště, spoustu barů, restaurací a dvě písečné pláže, které jsou skvělé pro relaxaci a bezpečné pro vodní aktivity. Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, které hledají zábavu a dobrodružství, ale i naopak klidné prostředí. Vzhledem ke své strategické poloze se ze střediska dostanete do všech zajímavých míst ostrova snadno a rychle. Ačkoli se nedaleko od letoviska nachází letiště, letadla Váš pobyt rozhodně rušit nebudou.