PolohaVe východní části ostrova, 9 km od letiště, v letovisku Caleta de Fuste.
ALOE VERA + PÍSEČNÉ DUNY CORRALEJOV rámci tohoto pobytu můžete ZDARMA využít sobotní výlet do L´Aloe Vera Fresca di Fuerteventura, kde se seznámíme s celým procesem manufakturního zpracování léčivé rostliny aloe vera (od pěstování ve vulkanické půdě až po zpracování na kosmetiku té nejvyšší kvality) a produkty si na místě budeme moci i zakoupit. Při zpáteční cestě projedeme přírodním parkem písečných dun a v případě zájmu uděláme zastávku v městečku Corralejo, nebo se vykoupeme na bílých plážích Grandes Playas.
Výlet trvá přibližně 4 hodiny a probíhá v češtině.
Vybavení objektuV jedné čtyřpatrové budově je celkem 308 pokojů (5 upravených pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internetový koutek v prostoru recepce (za poplatek) a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, restaurace, 2 bary, dětský klub (děti 4 – 12 let), půjčovna aut, úschovna zavazadel. Uprostřed komplexu jsou 2 bazény pro dospělé (v zimních měsících vyhřívané), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel zajišťuje sportovní programy během dne pro děti i dospělé, večerní profesionální představení.
V současné době není k dispozici střešní terasa.
Speciální nabídkaVÝLET ZDARMA - ALOE VERA A PÍSEČNÉ DUNY CORRALEJO
Dvoulůžkový pokojKlimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, pohovku, telefon, trezor (k pronájmu), žehličku (k zapůjčení na recepci), koupelnu s vanou, WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).
StravováníSnídaně, obědy a večeře jsou podávány formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení v baru u bazénu a místní alkoholické i nealkoholické nápoje.
SportV hotelu je stolní tenis, pétanque, šipky, posilovna (zdarma), lukostřelba, kulečník. Golfové hřiště Fuerteventura Golf Club je vzdáleno cca 2 km.
ObchodyNákupní centrum El Castillo Shoping Centre je vzdálené cca 300 m a menší supermarket asi 100 m. V okolí jsou bary a restaurace.
PlážPláž Playa de Castillo se světlým pískem se nachází cca 400 m od hotelu. Pobřežní promenáda vedoucí od přístavu podél letoviska je vzdálená přibližně 200 m.
Internetové stránky