NOVĚ OTEVŘENÉ testovací místo u Letiště Václava Havla Praha

28.05.2021
V těsné blízkosti Letiště Václava Havla Praha (5 minut autem), v 1. patře obchodního centra POP, přímo naproti Informacím, jsme pro naše klienty otevřeli nové testovací centrum TRAVEL LAB. 

 

  • Speciální cena PCR testu pro klienty Canaria Travel: 950 Kč/osoba 
    Protože pojištěnci českých zdravotních pojišťoven mají aktuálně nárok na 2 PCR testy měsíčně ZDARMA, po ověření Vašeho nároku Vám částka za test bude laboratoří vrácena. Váš test tedy bude ZDARMA.
  • Speciální cena antigenního testu pro klienty Canaria Travel: 350 Kč/osoba 
    Protože pojištěnci českých zdravotních pojišťoven mají aktuálně nárok na 1 antigenní test týdně ZDARMA, po ověření Vašeho nároku Vám částka za test bude laboratoří vrácena. Váš test tedy bude ZDARMA.

 

Odběr PCR testu probíhá z horního patra dutiny ústní.  Výsledek obdržíte do 2 hodin (pokud odlétáte v den odběru) nebo nejpozději do 6 hodin (pokud se jedná o test po návratu do ČR nebo odlet následující den).

Odběr antigenního testu se provádí z kraje dutiny nosní. Výsledek obdržíte do 20 minut i s požadovaným certifikátem nutným k vycestování. Antigenní test je tedy možno provést přímo před odletem. Pokud odlétáte ve 12 hodin, doporučujeme objednat si test nejpozději na 9:30 hodin. 

Otevírací doba centra pondělí - neděle 7:00 - 21:00 h, v místě lze platit pouze bezkontaktně kartou.

Na testy je nutné se předem objednat! Pro rezervaci za speciální cenu klikněte ZDE.