KANÁRSKÉ OSTROVY V OBYTŇÁKU

20.10.2021

Zažijte letošní dovolenou na Kanárech netradičně a projeďte si ostrovy křížem krážem plně vybavenými obytnými vozy značky Adria, které jsme Vám ve spolupráci s našimi parťáky Karavany Česko v období od 20. října 2021 do 31. března 2022 připravili k pronájmu na ostrovech Tenerife a Gran Canaria. 

JAK TO FUNGUJE?

Obytné auto Vám po příletu přistavíme přímo na letiště, kde ho po skončení dovolené i vrátíte. Navštívené ostrovy samozřejmě můžete libovolně kombinovat, ale půjčení i vrácení vždy probíhá buď na letišti na Tenerife, nebo na ostrově Gran Canaria. Vozidlo Vám předá a představí pracovník Karavany Česko, který Vám bude po celou dobu pobytu nápomocen ve všech technických záležitostech týkajících se vozidla. V případě, že si letenky na ostrovy zakoupíte u naší Cestovní kanceláře Canaria Travel, budou Vám po celou dobu dovolené k dispozici i naše milé delegátky, na které se budete moci v případě potřeby obrátit (podají Vám doplňující informace o ostrově, poradí, zajistí lékařskou pomoc, apod).

KOLIK PRONÁJEM OBYTNÉHO VOZU STOJÍ?

 • 3 500 Kč/den (období 1.11. - 19.12.2021 a 10.1. - 31.3.2022)
 • 4 500 Kč/den (období 20.12.2021 – 9.1.2022)

  U dlouhodobějších pronájmů (nad 14 dní) je denní sazba nižší a pronájem Vám naceníme individuálně.

CO VŠECHNO CENA ZAHRNUJE?

 • plně vybavený obytný vůz (včetně ložního prádla, kuchyňského nádobí, ručníků, apod)
 • kempinkový set, grill, dvě horská kola včetně zámku a základního nářadí, paddleboard
 • asistenční službu a havarijní pojištění
 • technickou podporu pracovníka Karavany Česko po celou dobu pobytu
 • asistenci delegáta Canaria Travel po celou dobu pobytu (v případě zakoupení letenky u naší cestovní kanceláře)

JAK JE TO S LETENKAMI?

 • Kolik letenka stojí? Zpáteční přímá letenka z Prahy na Kanárské ostrovy stojí 7 900 Kč/osoba.
 • Jsou v ceně zahrnuta zavazadla? Ano, cena letenky zahrnuje palubní (8 kg) i odbavené (23 kg) zavazadlo. 
 • Které dny se na ostrovy létá? Na ostrov Tenerife létáme každé pondělí, pátek a sobotu, na ostrov Gran Canaria každou středu a sobotu. 
 • Kde mohu letenky rezervovat? Letenky můžete rezervovat online, prostřednictvím e-mailu na canaria@canariatravel.cz nebo telefonicky na 221 969 229.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT:

Jak je to na ostrovech s kempováním? Kempování na divoko je zakázáno! Doporučujeme stáhnout si aplikaci Park4night (zdarma ke stažení pro iOS, Android), díky které snadno naleznete kemp nebo vhodné parkoviště.

Kolik na Kanárských ostrovech stojí pohonné hmoty? Cena nafty se pohybuje kolem 0,75 EUR, tedy mnohem levněji než v ČR nebo ostatních evropských zemí.

Kde lze doplnit vodu? Vodu doplníte za mírný poplatek na čerpacích stanicích, a v případě potřeby (při pronájmu kratším než 14 dní nemusíte řešit) i LPG.

Jak cestovat mezi ostrovy? Mezi ostrovy se lze přemisťovat pravidelnou linkou trajektu. Plavba trvá přibližně hodinu a cena závisí na počtu osob a zvoleném tarifu. Lodní lístky lze zakoupit okolo 120-200 €, a pokud si letenky koupíte u naší cestovní kanceláře, rezervaci lodních lístků Vám zajistíme.

 

,,Po osmi letech a nespočtu vyzkoušených modelů obytných vozů jsme se společně se zákazníky shodli na jednom – na tom nejlepším. Elegantní autokaravan Adria Matrix nabízí styl a všestrannost, stanovuje měřítka pro svou kategorii, s vysokou úrovní komfortu a praktičnosti. Potěší Vás také prostorná garáž, do které se vejde třeba i skútr.“
Karavany Česko

 

PODMÍNKY PRONÁJMU, VYBAVENÍ & TECHNICKÁ SPECIFIKACE 

Vyhledáváme zájezdy přímo pro Vás!