DOVOLENÁ NA MÍRU

31.03.2022
Pokud si z naší standardní nabídky zájezdů z jakéhokoli důvodu nevyberete, nebo potřebujete pomoc s naplánováním netradiční dovolené, využijte možnost sestavení individuálního balíčku dovolené na míru od naší kolegyně Jany Burešové.

S čím Vám Jana pomůže? 

 • s naplánováním dovolené podle Vašich časových možností
  tak, abyste nikde zbytečně neztráceli svůj drahocenný čas
 • s přelety vnitrostátní leteckou společností či s přejezdy lodí
  v případě, že budete chtít během jednoho pobytu navštívit více ostrovů
 • s poskládáním jednotlivých služeb (letenky, ubytování, transfery, doplňkové služby, …)
  takovým způsobem, aby na sebe vše plynule navazovalo
 • s koordinací celé skupiny,
  pokud se na Kanárské ostrovy chystáte vyrazit ve větším počtu (sportovní soustředění, golfový pobyt, maminky s dětmi, …)
 • i s přípravou zážitkové turistiky
  jak pro jednotlivce, tak pro větší skupiny

„Součástí týmu cestovní kanceláře Canaria Travel jsem od samého počátku, už od roku 1993. Za ta léta jsem díky každodennímu kontaktu s Vámi, našimi klienty, získala neocenitelné zkušenosti, a společně s ostatními kolegy dokázala uspokojit Vaše, i ty nejnáročnější dovolenkové požadavky, přání, a sny. Jsem tu pro ty z Vás, kdo se potřebujete poradit, jak svou netradiční dovolenou správně naplánovat a nakombinovat, pro Vás, kdo při plánování své další dovolené potřebujete především co největší flexibilitu, i pro ty z Vás, kdo toho za jeden pobyt na Kanárských ostrovech chcete stihnout objevit co nejvíce s minimálními časovými prodlevami. Těším se, až společně utvoříme kanárskou Dovolenou s velkým „D“, kterou maximálně užijete a na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.“


Jana Burešová
+ 420 221 969 236, + 420 702 239 191

 

Vyhledáváme zájezdy přímo pro Vás!