NEJBLIŽŠÍ VOLNÝ TERMÍN:

Poloha
V severní části ostrova, 100 km od letiště, v centru města Puerto de la Cruz.

Popis objektu
Tento hotel s historií (postaven v roce 1712) v tradičním kanárském stylu nabízí 148 pokojů. Hostů je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, restaurace, kavárna, společenská místnost, výtah. Na střeše hotelu se nachází bazén (v zimních měsících klimatizovaný), sluneční terasa s lehátky. Hotel pořád večerní programy s živou hudbou.

Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení telefon, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, televizi se satelitními programy, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Za příplatek je možné objednat pokoj s balkonem. 
Maximální obsazenost –  3 dospělé osoby (starší 55 let).

Dvoulůžkový pokoj Superior
Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, ale je moderněji zařízený.
Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby (starší 55 let).

Stravování
Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Polopenze zahrnuje 1/2 vína a 1/2 l vody (pro 2 osoby) během jídla. 

Obchody
Nákupní možnosti v bezprostřední blízkosti hotelu. Centrum města Puerta de la Cruz s bary, restauracemi a obchody.

Pláž
Malá pláž s tmavým pískem se nachází cca 200 m od hotelu. Přibližně 700 m od hotelu je přírodní pláž Playa Martiánez s hrubším tmavým pískem a oblázky, pláž s tmavým pískem a pozvolným vstupem do moře Playa Jardín cca 1,2 km.

Internetové stránky

Puerto de la Cruz


Okouzlující město nacházející se na severní straně ostrova Tenerife, v zeleném údolí Orotava. Někdy o něco chladnější a méně příznivé počasí Vám nahradí krásné procházky historickým centrem, posezení v některé z příjemných kaváren, či pěší výlet do blízkého okolí. Vše, co nenajdete na jihu ostrova, najdete právě zde - spousty zeleně, banánové plantáže, vinice, typickou kanárskou architekturu a usměvavé místní obyvatele.

Pokud budete trávit svou dovolenou právě v Puerto de la Cruz, rozhodně si nemůžete nechat ujít návštěvu jedné z největších zoologicko – botanických zahrad v Evropě – Loro Parque. Kromě nepřeberného množství druhů rostlin i živočichů budete ještě dlouho vzpomínat na jedinečná vystoupení cvičených zvířat. Především představení kosatek je skutečně nezapomenutelné a je jen málo míst na světě, kde můžete vidět tuto podívanou.