Hotel

CATALONIA PUNTA DEL REY - VÝLET ZA STROMEM MORINGA

Kanárské ostrovy, Tenerife, Las Caletillas
CENA JIŽ OD
22 990 Kč

NEJBLIŽŠÍ VOLNÝ TERMÍN:

POBYT OD - DO
26. 11. - 3. 12. 2018
DÉLKA POBYTU
8 dní
ODLET Z
Praha
STRAVA
all inclusive

26.11. - 03.12.2018, délka pobytu: (8 dní)

Odlet z: Praha
Strava: all inclusive
Možno přeobjednat na:
Konečná cena za osobu od: 22 990
Poloha
Ve východní části ostrova, 43 km od letiště, v městečku Las Caletillas.

VÝLET ZA STROMEM MORINGA

Součástí tohoto balíčku jsou i 3 výlety po ostrově Tenerife. Ve spolupráci s časopisem Kvalitní ŽIVOT a www.kvalitnizivot.com jsou pro Vás připraveny během pobytu tyto 3 výlety:

MORINGA PARK + CANDELARIA
MORINGA PARK + PYRAMIDY
PICO DEL TEIDE + PUERTO DE LA CRUZ

V Moringa parku navštívíte a ochutnáte moringové stromy, které jsou označovány za nejvýživnější potravinu na světě.
Uvidíte 6 pyramid, které se dochovaly díky výzkumníkovi Thoru Heyerdahlovi. 
A konečně vystoupáte lanovkou na nejvyšší horu Španělska Pico de Teide.

Během Vašeho pobytu bude k dispozici i doplňkový program v podobě přednášky/besedy o stromu Moringa, masáže obličeje behenovým - moringovým olejem, meditace u moře při východu a západu slunce, meditace na sopce ve výšce cca 3550 m – to vše v extrémně čistém prostředí ostrova Tenerife, uprostřed Atlantiku.

Vstupy si platí každý účastník samostatně, doprava mezi jednotlivými místy a průvodce je v ceně.

Podmínkou realizace celého balíčku služeb je účast minimálně 20 platících osob.
Z tohoto balíčku nelze uplatňovat jakýkoli typ slevy. 


Vybavení objektu
Jednoduše zařízený hotel má 7 pater a 423 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, 2 restaurace, 3 bary, dětský klub, malá zasedací místnost, obchod, butik, prádelna, kadeřnictví a kosmetický salon, sauna a masáže. V přilehlé zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s oddělenou částí pro děti, 2 jacuzzi, sluneční terasa s lehátky, bar, dětské hřiště. Hotel pořádá zábavné animační programy, večerní představení, 2x v týdnu diskotéku.

Dvoulůžkový pokoj
Účelně zařízený klimatizovaný pokoj, má ve svém vybavení televizi se satelitními programy telefon, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC, vanou, velkým zrcadlem a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu.
Maximální obsazenost – 3 osoby a 1 dítě do 2 let.

Stravování
Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů. Program all inclusive nabízí plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje po celý den.

Sport
Za poplatek (v rámci all inclusive zdarma) tenisový kurt, squash, stolní tenis, šipky, minigolf, posilovna, kulečník a paddle. V hotelu je škola potápění.

Obchody
Malý obchod je přímo v hotelu, větší nákupní možnosti v centru Las Caletillas. Do městečka La Candelaria (cca 3 km) nebo do hlavního města Santa Cruz (cca 14 km) jezdí městský autobus.

Pláž
Asi 300 m od hotelu se nachází menší pláž s černým pískem, další menší kamenité pláže s černým pískem jsou v sousedním městečku La Candelaria (cca 3 km) a k nejhezčí pláži ostrova Las Teresitas se světlým pískem ze Sahary je možné dojet autobusem (asi 20 km).

Internetové stránky

Doplňující informace
Hotel akceptuje domácí zvířata do 20 kg váhy (na vyžádání, 200 euro vratná záloha, za poplatek 10 euro/den).

Las Caletillas


Malé městečko na půl cesty mezi jižním letoviskem Playa de las Américas a severním Puertem de la Cruz. Je tak ideální výchozí bod pro ty, kteří chtějí cestovat a poznat Tenerife ze všech stran. V bezprostřední blízkosti se nachází krásná Candelaria – poutní místo kanárských ostrovů, či hlavni město Santa Cruz.