Úvodní slovo


Vážení a milí klienti, dámy a pánové,

dostává se Vám do rukou nový katalog cestovní kanceláře Canaria Travel CZ.

Naše cestovní kancelář, jak určitě již sami dobře víte, se úzce specializuje pouze na jednu jedinou destinaci. Tou destinací jsou Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, pouhých 98 km od afrického kontinentu a přesto jsou součástí Evropy.

V dnešní době se neustále skloňuje slovo bezpečnost. Klienti stále více vyhledávají destinace, kde by se cítili bezpečně. A Kanárské ostrovy jsou přesně tou destinací, která díky své geografické poloze patří mezi ty nejbezpečnější.

Navíc se jedná o destinaci, která je vzdálena pouhé 4 a půl hodiny letu od České republiky.

Ale bezesporu největším důvodem, proč si vybrat pro svou dovolenou právě Kanárské ostrovy, je stabilní teplé počasí.

Stále ještě váháte, kam se na svou dovolenou vydat? Nechte si poradit od našich zkušených zaměstnanců, kteří znají na Kanárských ostrovech každý kout a rádi Vám s výběrem pomohou.

Máte rádi lenošení na pláži? Vyberte si překrásné pláže ostrova FUERTEVENTURA. Pro letošní rok jsme si zde připravili novinku – SURFHOUSE s výukou stále oblíbenějšího surfu pro malé i velké a to i s českým instruktorem.

Chcete navštívit několik „kontinentů“ během jedné dovolené? Navštivte minikontinent GRAN CANARIA.

Poznáváte rádi tajemná místa? Prohlédněte si mystický ostrov LANZAROTE.

Rádi stoupáte na nejvyšší vrcholky hor? Poznejte ostrov TENERIFE a nechte se lanovkou vyvézt na nejvyšší horu Španělska Pico del Teide (3 718 m n m.).

Nebo jste snad milovníkem hudby všech žánrů? V tom případě navštivte nově otevřený HARD ROCK HOTEL TENERIFE, který je svým pojetím naprosto unikátní a nabízí neuvěřitelné zážitky jak milovníkům hudby, tak i našim malým cestovatelům, kteří zde prožijí týden plný zábavy!

Preferujete snad nedotčenou přírodu a poznávání méně turistických míst? Chcete poznat místní zvyky a obyčeje anebo poznat místo, kde se narodil jeden z nejslavnějších obuvníků Manolo Blahnik? Navštivte nádherně zelený ostrov LA PALMA plný banánovníkových plantáží.

A nesmíme zapomenout ani na ostrovy LA GOMERA a EL HIERRO, které si ještě zachovaly svoji autentičnost. Naprosto Vás ohromí pohostinnost místních obyvatel a magická atmosféra nedotčených „pralesů“.

Pevně věřím, že Vám máme co nabídnout, a že si z naší nabídky vyberete.

S úctou
Lenka Viková
ředitelka CK Canaria Travel CZ

 

Editorial z aktuálního katalogu Canaria Travel CZ