O Canaria Travel CZ

Cestovní kancelář Canaria Travel se již od roku 1993 specializuje výhradně na destinaci Kanárských ostrovů.

 

„Sedm rozmanitých ostrovů, ležící v Atlantském oceánu, jsou díky své poloze, španělské atmosféře a celoročně stabilnímu podnebí právem považovány za tropický ráj v Evropě a jednu z nejoblíbenějších dovolenkových destinací. Pravidelné přímé letecké spojení mezi Českou republikou a Kanárskými ostrovy je denní a my Vás sem z Prahy (nebo Brna) pohodlně dopravíme za pouhé 4-5 hodin letu.“

 

Díky dlouholetým zkušenostem, odborným znalostem, pevným vztahům s obchodními partnery a profesionálnímu a lidskému přístupu zaměstnanců je cestovní kancelář Canaria Travel schopna zajistit služby v oblasti zájezdů v nejširším možném rozsahu. Tím, že se specializuje na jednu jedinou destinaci, dokáže zajistit služby na nejvyšší úrovni, poskytnout ty nejpodrobnější informace o destinaci, a uspokojit i nejnáročnější klienty.

 

Důkazem toho, že do svých aktivit tým cestovní kanceláře vkládá maximum, je i fakt, že ředitelka a zakladatelka značky Canaria Travel, paní Lenka Viková, obdržela za svou celoživotní práci řadu ocenění jak v České republice, tak i na Kanárských ostrovech. Prestižní ocenění za mimořádný přínos cestovnímu ruchu obdržela přímo od prezidenta autonomní vlády Kanárských ostrovů,  Jeho Excelence pana Paulina Rivera.

 

Téměř 30 let tradice, úzká specializace na jednu jedinou destinaci a bohaté osobní zkušenosti činí z cestovní kanceláře Canaria Travel CZ jedničku ve svém oboru.

Assocation of Czech Travel Agencies