Wellness pobyty

Thalassoterapie & spa

Relaxační pobyty NECHTE SE ROZMAZLOVAT!

Aneb Wellness a lázně na Kanárských ostrovech

Na Kanárských ostrovech můžete odpočívat po svém na plážích, u bazénu nebo v přírodě. Pokud ale máte potřebu zrelaxovat se opravdu důkladně, doporučujeme Vám navštívit některé z místních lázní.

Specialitou kanárského lázeňství je thalassoterapie, při níž se kombinují léčebné koupele, pitné kúry a léčba slunečním zářením. Poznáte, že na Vás bude blahodárně působit i samotné prostředí a že se po kanárské kúře budete domů vracet silnější a krásnější. Pokud svoje tělo unavíte na golfovém hřišti, i Vám bude místní kvalifikovaný personál umět co nejlépe pomoci.

WellnessThalassoterapie není žádnou novinkou. O skvělých účincích slunce a mořské vody se vědělo už odedávna. Název pochází z řeckých slov thalassa „moře“ a therap „potěšení“. Hlavním cílem Thalassoterapie je zvýšení prokrvení organizmu, který je vyčerpáním životně důležitých minerálů oslaben. Moderní doba navíc kromě obvyklých relaxačních programů přidala i procedury, které se zaměřují na boj proti celulitidě, revmatu, stresu nebo závislosti na nikotinu. 

Wellness, relaxační pobyty na Kanárských ostrovech

Lázeňská centra na Kanárských ostrovech jsou součástí většiny „lepších“ hotelů a patří mezi nejmodernější v Evropě. 

Vstup do lázeňských center je většinou povolen pouze osobám starším 18 let, některé hotelové lázně však poskytují výjimky, které jsou vždy uvedeny u popisu hotelu (hodiny určené pro rodiče s dětmi nebo snížení věkové hranice na 16, případně až 14 let).

Vyhledáváme zájezdy přímo pro Vás!