HIT LETOŠNÍHO LÉTA

MERMAIDING – DOVOLENÁ S MOŘSKOU PANNOU

Zažij snovou dovolenou s Canaria Travel a staň se mořskou pannou na Kanárských ostrovech!

Happy Tails

Také Vás a Vaše děti okouzlilo dobrodružství malé mořské víly?

Zakladatelku nové české značky Happy tails ano! Proto u nás její firma začala nabízet barevné designové kostýmky a monoploutve mořských panen, vyrobené z těch nejkvalitnějších, zdravotně nezávadných a prověřených materiálů.

Happy Tails

A právě ve spolupráci s Happy tails jsme Vám přichystali netradiční dovolenou - Dovolenou s mořskou pannou!

Toto léto máte jedinečnou šanci zažít týden na Kanárských ostrovech s profesionálním instruktorem mermaidingu, který Vaše děti během pobytu zasvětí do světa plavání ve stylu mořské panny.

Oblíbená plavecká disciplína, známá také jako delfínové vlnění, je novou formou volnočasové sportovní aktivity, která nejen uchvátí, ale přispívá ke zdravému držení těla, rozvíjí pohybový aparát a naučí správnému dýchání. Navíc je skvělým základem pro nádechové potápění a freediving.

Kurz mohou absolvovat jak holky, tak kluci, kteří si během lekcí užijí nejen spoustu legrace, ale naučí se i něco nového. Kostýmky i monoploutve Vám na místě zapůjčíme. Závěrem každý účastník obdrží diplom i foto na památku a navíc slevu na veškeré produkty Happy tails.

1.termín dovolené s mořskou pannou proběhne 16. – 23.7.2019 v kouzelném rodinném hotelu HD BEACH RESORT**** na ostrově Lanzarote.

HD BEACH RESORT ****

INFORMACE

K zájezdu od nás dostanete ZDARMA 3 lekce mermaidingu pro Vaše děti včetně zapůjčení kostýmu a monoploutve.

Probíhá přímo v hotelovém bazénu.