STORNO ZÁJEZDU BEZ UDÁNÍ DŮVODU ZDARMA

Vážení klienti,

plně si uvědomujeme, že plánování dovolené je v současné době složitější než kdykoli jindy. A protože bychom Vám chtěli zajistit co největší flexibilitu, rozhodli jsme se Vám umožnit stornovat zájezd nebo změnit termín Vašeho pobytu zcela zdarma.

Akce se vztahuje na zájezdy s libovolným termínem odletu, které u nás zarezervujete v období od 11. prosince 2020 do 31. ledna 2021. Připomínáme, že při rezervaci u nás platíte pouze zálohu 1 000 Kč/osoba (+ případnou hodnotu připojištění) a doplatek ceny zájezdu je možné uhradit až 30 dnů před odletem. 

Storno zájezdu 30 dnů před odletem zdarma

Pokud se z jakéhokoli důvodu rozhodnete zájezd stornovat ve lhůtě delší než 30 dnů před odletem, peníze Vám obratem v plné výši (kromě připojištění) vrátíme zpět.

Změna termínu 7 dnů před odletem zdarma 

V případě změny termínu Vašeho zájezdu Vám služby zakoupené v původním termínu (kromě připojištění) budou převedeny na termín nový, případně Vám na hodnotu zakoupených služeb bude vystaven poukaz, který budete moci v budoucnu využít.

 

Závěrem bychom rádi dodali, že na povinné PCR testy či antigenní rychlotesty před odletem na Kanárské ostrovy přispíváme až 750 Kč/osoba (rychlotesty) a 1000 Kč/osoba (PCR testy) a v případě, že by Vám pozitivní výsledek znemožnil vycestovat, rovněž nabízíme možnost zajistit si formou připojištění 100% krytí nákladů

Jsme tu pro Vás!
Tým Canaria Travel

Vyhledáváme zájezdy přímo pro Vás!