NEJBLIŽŠÍ VOLNÝ TERMÍN:

Poloha
Na jihu ostrova, 20 km od letiště, v klidné zóně Costa del Silencio.

Vybavení objektu
V menších dvoupodlažních budovách (na ploše 3,5 ha) hotel nabízí celkem 130 studií a apartmánů. V hlavní budově je vstupní hala s recepcí, internetový terminál (na mince), možnost Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu (za poplatek), restaurace, bar, konferenční místnost (max. 120 osob), dětský klub Pali (děti 4 – 12 let, pouze během školních prázdnin), samoobslužná prádelna, půjčovna automobilů, služby lékaře (na vyžádání). V hotelové zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, terasa s lehátky a slunečníky. Pro děti i dospělé jsou připravovány sportovní aktivity během dne, zábavné tematické večery, divadlo, tanec nebo soutěže.

Studio
Dvoulůžkové studio má ve svém vybavení integrovaný kuchyňský kout s lednicí, televizi se satelitními programy, telefon, placené Wi-Fi připojení k internetu, trezorem (k pronájmu), koupelnu s WC, balkon nebo terasu.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Apartmán – 1 ložnice
Základní vybavení je stejné jako u studia, navíc má samostatnou dvoulůžkovou ložnice oddělenou od obývací části dveřmi.  
Minimální obsazenost – 2 dospělé osoby.
Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Apartmán – 2 ložnice
Základní vybavení je stejné jako u studia, navíc má 2 samostatné ložnice oddělené od obývací části dveřmi.
Minimální obsazenost - 5 dospělých osob.
Maximální obsazenost – 6 dospělých osob a 1 dítě do 2 let.

Stravování
Snídaně, obědy i večeře jsou poskytovány formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne (do 22.30 hod.).

Sport
Plážový volejbal, pétanque, lukostřelba a střelba, stolní tenis, šipky, aerobik, vodní aerobik (v rámci animačních programů), v blízkosti hotelu je potápěčské centrum. Golfový klub Los Palos je vzdálen cca 6,5 km, Amarilla Golf cca 7 km a Golf del Sur cca 6,5 km.

Obchody
V blízkosti hotelu je menší nákupní centrum a 1 km od hotelu centrum města s různými obchody, bary i restauracemi, větší nákupní možnosti jsou v letovisku Playa de las Américas (asi 12 km).

Pláž
Malá písečná pláž se světlým pískem je vzdálena cca 500 m, pláž s černým hrubým pískem a oblázky Playa de las Galletas je vzdálena cca 1,5 km v přístavu Las Galletas. Větší písečné pláže na Playa de las Américas a Los Cristianos jsou od hotelu vzdálené asi 14 km a lze na ně dojet autobusem. Mezi skalnatým pobřežím vedou i schody k moři, kde jsou vytvořena menší mola se vstupem do průzračné vody.

Internetové stránky

Hodnocení našich klientů
Komplex odpovídá kategorii 2*.

Costa del Silencio


Costa del Silencio znamená v překladu „pobřeží ticha“ a v současnosti to je klidné místo, kde žijí převážně místní starousedlíci. Kolem moře se dá dojít pěšky do vedlejšího městečka Las Galletas do některého z místních barů anebo projít místní obchůdky. V Costa del Silencio se dají podnikat pěkné procházky podél skalnatého pobřeží. Mezi skalnatým pobřežím vedou schody k moři, kde jsou vytvořena menší mola se vstupem do průzračné vody. Pro milovníky pláží je však lepší dojet do letoviska Playa de las Américas.