Poloha
Na jižním pobřeží, 40 km od letiště, v letovisku Playa Blanca. Hotel akceptuje pouze hosty starší 16 let.

Vybavení objektu
Komplex nabízí 120 pokojů ( několik uzpůsobených pro osoby tělesně postižené), rozmístěných do malých domků v rozlehlé zahradě. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém komplexu, restaurace, bar, služby lékaře (na vyžádání), malý obchod, půjčovna aut a kol. V zahradě jsou bazén (v zimních měsících vyhřívaný) sluneční terasa s lehátky a "bali" postele. Hosté mohou využít služeb Thalasso SPA Elba Lanzarote (masáže, bazén s termálním okruhem, kosmetické služby). 

Junior Suite
Dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části. Ve svém vybavení má klimatizaci, stropní ventilátor, telefon, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, televizi se základními programy (satelitní za poplatek), minibar (k pronájmu), kávovar Nespresso, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, župan a pantofle, terasu.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (starší 16 let).

Hotel dále nabízí tyto pokoje:
Junior suite Prestige
Suite Prestige
Suite

Stravování
Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi a lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během den.

Sport
Tenisový kurt (za poplatek), víceúčelové hřiště, posilovna, yoga, pilates, zumba.

Obchody
Menší obchod se nachází přímo v komplexu, větší nákupní možnosti cca 800 m od hotelu.

Pláž
Pláž s jemným světlým pískem Playa Dorada je cca 1,3 km, známé pláže Papagayo jsou od hotelu asi 10,2 km. Na pláž vozí hosty několikrát denně bezplatný autobus.

Internetové stránky

Playa Blanca


Playa Blanca je větší letovisko na jihu ostrova vzdálené cca 40 km od letiště. V této oblasti naleznete několik menších pláží s černým pískem a oblázky a pláž se zlatavým pískem Playa Dorada. Autem nebo pěšky jsou zde dostupné i oblíbené pláže Papagayo, které bývají označovány za nejhezčí na ostrově. Protože se jedná o přírodní rezervaci a přírodní pláže nedotčené masovým turismem, nenajdete zde sprchy, lehátka ani slunečníky. Přímo v letovisku Playa Blanca byla vybudována malebná promenáda, která vede i přes přístav Marina Rubicón a nabízí mnoho restaurací, kaváren i obchůdků.