Nabídka prázdninových domů

Sníte o dovolené v naprostém soukromí, kde nebudete ničím a nikým rušeni? O místě, kde během horkých večerů uspořádáte barbecue na vlastní terase, kde se přes den osvěžíte ve vlastním bazénu, kde se naplno zrelaxujete a načerpáte energii, obklopeni pouze svými blízkými?

Ať už se chystáte na dovolenou s přáteli či rodinou, plánujete menší teambuilding nebo rozlučku se svobodou, pronájem našich prázdninových vilek a domů Vám můžeme jen doporučit.

V nabídce najdete jak samostatně stojící casitas, tak vilkové komplexy se zázemím podobným hotelu, umístěné přímo na pobřeží Atlantiku, nebo ve vnitrozemí ostrovů. Některé jsou luxusní a designové, jiné zase rurální, zařízené v typické kanárské architektuře. Jedno však mají společné - zajistí Vám příjemné a jedinečné prostředí, díky kterému se Vaše dovolená na Kanárských ostrovech stane nezapomenutelnou.

V případě zájmu Vám k pobytu ve vilkách rádi zajistíme letenku, transfery z letiště a zpět, pojištění, pronájem vozidla i cokoli dalšího, co jen si budete přát.

Napište nám!

Jsme tu pro Vás!

Tým Canaria Travel

Vyhledáváme zájezdy přímo pro Vás!