NEJVÝHODNĚJŠÍ SLEVY FIRST MINUTE & STORNO ZDARMA

19.10.2021

5 důvodů, proč se vyplatí rezervovat svou další dovolenou právě teď!

A je to tu! Právě teď můžete svou nadcházející dovolenou v roce 2022 rezervovat se slevou za včasný nákup a ulovit tak ty nejvýhodnější nabídky FIRST MINUTE! A nejen to! Zarezervujete-li si u nás zájezd v jakémkoli termínu na rok 2022 do pátku 31.12.2021, získáte mimo jiné i nárok na STORNO nebo ZMĚNU TERMÍNU ZÁJEZDU ZDARMA. Pojďte se mrknout na všech 5 hlavních důvodů, proč se vyplatí zarezervovat si dovolenou ještě do konce tohoto roku:

1. Celoročně stabilní prosluněné počasí

Už jistě víte, že Kanárské ostrovy jsou jedinou z evropských destinací, kde léto trvá po celý rok. Od dlouhých slunečních dní na pláži u oceánu nás dělí jen něco málo přes 4 hodiny přímého letu z Prahy, a tím pádem jsou Kanáry pro nás, Čechy, ten nejjednodušší únik za teplem, odpočinkem a dobitím energie. 

2. Storno zájezdu ZDARMA

Už na jaře jsme se přesvědčili, že flexibilita je pro Vás při plánování dovolené jeden z nejdůležitějších faktorů. Naprosto Vás chápeme! A proto jsme se rozhodli Vám dát znovu možnost volby. V případě, že z jakéhokoli důvodu nebudete moci odcestovat, můžete u nás stornovat zájezd do 30 dnů před odletem bez udání důvodu ZDARMA. U nás složené peníze (kromě případného zakoupeného připojištění) Vám po zrušení zájezdu obratem vrátíme zpět na Váš účet.

3. Změna termínu zájezdu ZDARMA

Změnit termín zájezdu bez udání důvodu ZDARMA u nás nově můžete až do 14 dní před odletem. Hodnotu zájezdu (kromě případného zakoupeného připojištění) Vám bezplatně převedeme na nově vybraný termín, nebo Vám vystavíme poukaz Canaria Travel Standard, jenž budete moci do 1 roku od vystavení libovolně vyčerpat.

4. Letenky i ubytování pro děti zdarma

Myslíme na Vaše nejmenší! Do vybraných hotelů s námi Vaše děti cestují za ceny od 2 500 Kč.

5. Záloha jen 1 000 Kč/osoba

A myslíme i na Vaši peněženku! Při rezervaci zájezdu u nás v Canaria Travel platíte pouze 1 000 Kč/osoba, zbytek celkové ceny doplácíte až 30 dnů před odletem.

Vyhledáváme zájezdy přímo pro Vás!