LEDNOVÝ SURF CAMP

19.11.2021

NOVINKA: LEDNOVÝ SURF CAMP NA OSTROVĚ FUERTEVENTURA 

Zpříjemněte si začátek nového roku a vyrazte s námi za surfovým dobrodružstvím na Fuerteventuru, jednu z top evropských surfingových destinací! V termínu 23. - 30. ledna 2022 jsme si pro vás připravili jedinečnou možnost zúčastnit se SURF CAMPU vedeného profesionálním ASI (Academy Of Surfing Instructors) instruktorem surfingu Pavlem Olivou, mezi jehož klienty patří například i Hanka Vágnerová, Aneta Kernová, Olga Lounová či Petr Vančura.

LEDNOVÝ SURF CAMP
LEDNOVÝ SURF CAMP
LEDNOVÝ SURF CAMP

 

Proč jsme se rozhodli spolupracovat právě s Pavlem? Mimo to, že je Pavel Oliva profesionální instruktor surfingu, který se jako jeden z mála Čechů může pyšnit prestižní akreditací ASI (Academy Of Surfing Instructors), je také zdravotnický záchranář! Zároveň je trenérem “suchých” surfových příprav, lektorem surfskatingu, a v neposlední řadě také specialistou sportovní medicíny, garant medicínských i sportovních programů dle MŠMT a elite coach světové kalistenické organizace WCO (World Calisthenics Organisation). 

Pro koho je pobyt určený? Těšíme se na všechny, kdo si tento sport chtějí vyzkoušet úplně poprvé, i na ty, kdo už nějaké ty zkušenosti mají a rádi by se posunuli dál.

Co nás čeká?

 ,,Surfing je velmi komplexní sport, a tak je potřeba k jeho základům i přistupovat. V našem případě tedy nepůjde jen o samotné ,,ježdění”, ale také o správnou pohybovou průpravu, mobilitu, stretching a warm-up, dále pak i správný nácvik techniky a samozřejmě i závěrečné protažení. Díky tomu zvládneme rozložit síly do celého týdne a předejít tak případnému zranění. Kromě každodenního surfingu nás tedy čekají jak “suché” průpravy, tak pro zájemce i surfskate - nejen ,,na placce”, ale také v bowlu. Do programu neodmyslitelně patří i první pomoc ve vodě i mimo ni. Tušíte správně, že týden je nabitý sportem, a ve vodě budeme každý den. Program je ale samo sebou sestavený bez zbytečného tlaku s důrazem na jednoduchý fakt - aby jme si všichni týden užili na maximum, a přičichli k surfařskému životu. Kdo ví, třeba u něj řada z vás i zůstane:)"
Pavel O.
 

 

Kde budeme ubytování? Ubytování je zajištěno přímo v surfařském letovisku El Cotillo na severu ostrova Fuerteventura, v typicky kanárských 3* apartmánech TAO EL COTILLOKolik to bude stát? Týdenní pobyt stojí 21 000 Kč/dospělá osoba a cena zahrnuje:

  • zpáteční letenku (Praha - Fuerteventura - Praha)
  • odbavené (23 kg) a příruční (8 kg) zavazadlo
  • transfer z letiště do hotelu a zpět
  • ubytování v 3* komplexu apartmánů TAO EL COTILLO
  • základní pojištění od ERV Evropské pojišťovny
  • služby delegáta po celou dobu pobytu
  • každodenní lekce surfování vedené profesionálním instruktorem Pavlem Olivou
  • přesuny autem na ty nejlepší surf spoty nejen v severní části ostrova
  • pravidelný videocoaching a individuální konzultace 

Uvedená cena platí při ubytování dvou osob v jednoložnicovém apartmánu.
Pokud nevlastníte svůj surf a neopren, lze si je na místě bez problému zapůjčit za cenu přibližně 15 €/den.

Minimální počet účastníků: 12 osob

Vyhledáváme zájezdy přímo pro Vás!