Úvodní slovo

Lenka Viková

Tel.:  00420 221 969 224
E-mail:  lenka.vikova@canariatravel.cz

Vážení a milí klienti, dámy a pánové,

je tu další rok a s ním i další nový katalog cestovní kanceláře Canaria travel.

Tento editorial píši na terase jednoho z hotelů na ostrově Tenerife. Je ráno, v Praze aktuální teplota 9 °C a tady krásných 22 °C. Vychází slunce a já přemýšlím jak tuto nádhernou atmosféru předat Vám, našim klientům.

O Kanárských ostrovech už bylo řečeno téměř vše. Řada z Vás už minimálně na jednom z Kanárských ostrovů byla, ale věřte mi, že každý z ostrovů je opravdu úplně jiný...

7 kanárských ostrovů je jako 7 různých destinací. 7 různých koutů světa. Ani známý módní návrhář kubánského původu Osmany Laffita nevěřil, že za necelých 5 hodin letu z Prahy může najít nádherné, nekonečně dlouhé, karibské pláže, s bílým pískem a tyrkysovým mořem. Do těchto pláží se tak zamiloval, že dnes je největším propagátorem pláží ostrova Fuerteventura.

Modelka Andrea Verešová, která už toho také hodně procestovala, se do ostrova Tenerife zamilovala tak, že se na tento ostrov chce vrátit ještě několikrát, aby stačila pochytit všechny krásy tohoto ostrova. Mimochodem titulní foto na obálce tohoto katalogu vytvořila její malá dcera Vanesska, která má pouhých 8 let a která už také propadla kouzlu Kanárských ostrovů.

Já pevně věřím, že i Vy si zde najdete to správné místo, správnou pláž, na kterou se budete rádi vracet.

Kanárské ostrovy za to opravdu stojí!

S úctou
Lenka Viková
ředitelka CK Canaria travel

 

Editorial z aktuálního katalogu Canaria travel.